Skocz do zawartości
Sopel

Nie Ma Dzwięku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawa wygląda tak, przesiadłem się na Segate 320gb, postawiłem na nim system, ten sam co na Samsungu 200gb. Po instalacji systemu, i po instalacji sterów nie ma dzwięku... menedżer urządzeń mówi że nie ma urządzeń audio, po instalacji sterów do dźwięku kompletnie nic się nie dzieje. Stery najnowsze...

 

System XP SP2

Karta w biosie oczywiście aktywna...

Everest kartę widzi... Realtek ALC883 @ nVIDIA nForce 550 (MCP55) - High Definition Audio Controller

Na na starym systemie (Samsung 200gb), dźwięk cały czas hula, także można wykluczyć że karta sobie siadła.

 

Ręce opadają...

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że da rade zainstaluj sobie najnowsze wersje sterów ze strony producenta dokładnie pod twoją płytę główną tylko najpierw usuń wszelakie śmieci związane ze sterami co instalowałeś jak i również z rejestru podajże jest on w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE i HKEY_CURRENT_USER w zakładce software Realtek audio i zainstaluj najnowsze stery tak jak mówiłem o to wersja najnowszych http://www.gigabyte.pl/products/mb/driver/...html?os=winxp32

Edytowane przez Spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw PATH :

KB888111 ( HD audio bus )

Wtedy w menedzeze bedziesz mniał uknown device > aktualizuja automatycznie > wykryje hd audio bus....> zajarzy dzwiekowka >podaj stery i ciesz się dzwiekiem..

 

Niestety Winxp nie ma wsparcia dla HD audio bus i trzeba to tak robic...(sp3 tez nie rozwiazuje tego problemu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Winxp nie ma wsparcia dla HD audio bus i trzeba to tak robic...

 

Tzn. ten Path idzie razem ze sterami. Ale to już nie ważne, bo już działa, zainstalowałem Home Edition od sąsiada, i jednak działa... to mój XP sie spierdzielił :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...