Skocz do zawartości
Włodi

Po Co Są 2 Wyjścia Na Głośniki Frontowe W Amplitunerach?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest po to, zeby zrobic sobie multiroom, czyli z jednego amplitunera opedzac dwa pokoje. Podciaga sie drugie zdalne sterowanie (po to jest port RS232 w ampli) i mozna sobie oddzielnie sterowac sygnalem w drugiej strefie. W instrukcji obslugi powinien byc jakis obrazek wyjasniajacy to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy przez to nie dzieli mocy frontów na 2?

Tzn nawet jeśli mam wpięte tyko 1 parę głośników. Bo mi się zdaje że w tylnich mam dużo więcej basu.

To zwykły rozgałęźnik więc jak ma niby dzielić ?

 

Jak masz jedną parę głośników i w tylnych masz więcej basu to TWOJE ZDANIE JEST NIELOGICZNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak, że moc na frontowych kanałach jest dzialona na pół dla dwóch par głośników? Jest przecież jedna końcówka mocy na 2 pary głośników.

Tak - moc jest dzielona z końcówek mocy frontowych jeśli do zacisków A podłączysz jedną parę i do zacisków B drugą i włączysz tryb A+B (dwie pary zasilane równocześnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tego inaczej. Dwa komplety kolumn jedne do kina domowego, drugie do słuchania muzyki stereo.

A fronty z kina domowego nie moga grac w stereo ? Jesli do stereo masz lepsze to nie moga one grac jako fronty w kinie domowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...