Skocz do zawartości
thical

koniec z cpc zmieniam ! pomoc needed

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyzej ale moje fundusze sa mocna ograniczone .

Ostatnio sie naczytalem o shit hapens cpc a nie mialem czasu poszukac czy bylo cos o tym zestawie wiec zapytam.

 

Czy polecili byscie ten zestawik : TYP : GKZ-1/2/3

z tej stronki :

http://www.bloki.republika.pl/zestawy.htm

 

thx zgory za rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej wolal kryty miedzia (te rurki dolutowane do plexi... czy ja wiem, co sie komu podoba) + dolicz jeszcze koszt nagrzewnicy ze szrotu, nie widze tam jeszcze zapinki na blok, ale to moze byc zbyt oczywiste, ze nie pisza ;) Jesli nie masz dziur wokol socketu (a GA-7VA nie ma :(), to moze zrobia ci go bez tej poszerzonej miedzi (top). Watpie tez czy ta 600l/h uciagnie dwa bloki...Tyle moich spostrzezen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe lepiej troszkę samemu popracować i coś sklecić tanim kosztem ??

a co do pompki to mam aqua szut 600 i ciągnie 3 bloki bez problemu, węże 12mm po zewnątrz

dobra ale dajmy na to ze jestem leniem i mam ta kase na w.w zestaw to czy warto go kupic czy to bubel ? niechce popelnic takiego samego bledu co w przypadku cpc .

 

Help :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś leniem to idziesz do sklepu kupujesz materaiał i zlecasz frezarzowi żeby ci coś takiego zrobił :lol:

po zdjęciu trudno coiś dokładniej powiedzieć, napewno będzie to lepsze niż cpc, ale moze jak masz kase warto zainwestować w sprawdzone bloki np miko ale mate ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rób swoje ryzyko jest twoje " :lol: ja za200zł mam 3bloki, pompke, nagrzewnice węże i zaciski, więc pomyśl czy nie warto czasami samemu coś zakombinować i lenia odstawaić w kąt.

Może nie będziesz miał super wyglądu jak ten z fotki ale skutecznośćnapewno lepszą, możesz zrobić dłuższe kanały niż ten ma, masz jaką kolwiek możliwość dopasowania bloku do własnych potrzeb, ja też miałem kupić zestaw ale teraz nie żałuje że włożyłem trochę swojej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja bym się nie bawił w rzeczy, które można niby kupić za 100zł a tak naprawdę porządny sprzęt tej klasy kosztuje z 600 zł. Za te pieniądze to co najwyżej kup Volcano 7+ - będzie lepszy efekt. Albo zaoszczędzij do porządnego wc a nie jakieś wynalazki od wujka Staszka z piwnicy.

Jakość ma swoją cenę - niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos ma cos podobnego a najlepiej z tej firmy/stronki ? chcialbym to kupic na dniach a w tym momencie stoje w miejscu / niemam pojecia czy to kupic .

 

 

 

 

RADA co do tego zestawu only please/lub innego w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chłodzenie wyszło 200zł z małym haczykiem i mam: Orbital od Mate'a (130zł), nagrzewnicę od Fiata 125p (15zł), i pompkę resun sp-2500 1500l/h (45zł). Reszta to zaciski i węże - koszt około 20zł. To razem daje około 210 zł a do CPC to ma się to tak jak Porsche do Syrenki. Naprawdę warto kupić dobry, wydajny i przede wszystkim bezpieczny blok od solidnego producenta. Jak powiedział turtles5 - Jakość ma swoją cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chłodzenie wyszło 200zł z małym haczykiem i mam: Orbital od Mate'a (130zł), nagrzewnicę od Fiata 125p (15zł), i pompkę resun sp-2500 1500l/h (45zł). Reszta to zaciski i węże - koszt około 20zł. To razem daje około 210 zł a do CPC to ma się to tak jak Porsche do Syrenki. Naprawdę warto kupić dobry, wydajny i przede wszystkim bezpieczny blok od solidnego producenta. Jak powiedział turtles5 - Jakość ma swoją cenę.

jakie Porsche?? bo jak 356 to przy Serenie 105 nie jest tak zle :P

nawet podobne sa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chłodzenie wyszło 200zł z małym haczykiem i mam: Orbital od Mate'a (130zł), nagrzewnicę od Fiata 125p (15zł), i pompkę resun sp-2500 1500l/h (45zł). Reszta to zaciski i węże - koszt około 20zł. To razem daje około 210 zł a do CPC to ma się to tak jak Porsche do Syrenki. Naprawdę warto kupić dobry, wydajny i przede wszystkim bezpieczny blok od solidnego producenta. Jak powiedział turtles5 - Jakość ma swoją cenę.

jakie Porsche?? bo jak 356 to przy Serenie 105 nie jest tak zle :P

nawet podobne sa :roll:

:lol: - myślę, że conajmniej jak Boxter do Syrenki by wątpliwości nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chłodzenie wyszło 200zł z małym haczykiem i mam: Orbital od Mate'a (130zł), nagrzewnicę od Fiata 125p (15zł), i pompkę resun sp-2500 1500l/h (45zł). Reszta to zaciski i węże - koszt około 20zł. To razem daje około 210 zł a do CPC to ma się to tak jak Porsche do Syrenki. Naprawdę warto kupić dobry, wydajny i przede wszystkim bezpieczny blok od solidnego producenta. Jak powiedział turtles5 - Jakość ma swoją cenę.

jakie Porsche?? bo jak 356 to przy Serenie 105 nie jest tak zle :P

nawet podobne sa :roll:

:lol: - myślę, że conajmniej jak Boxter do Syrenki by wątpliwości nie było ;)

no to rzeczywiscie lepsze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="KGB"

jakie Porsche?? bo jak 356 to przy Serenie 105 nie jest tak zle :P

nawet podobne sa :roll:

 

356 miala 110KM, wiec i tak roznica miedzy nimi jest ogromna. A zrby bylo smieszniej to obecnie koszt takiej 356 jest podobny do nowego boxtera albo 911 (bez turbo) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jakie Porsche?? bo jak 356 to przy Serenie 105 nie jest tak zle :P 

nawet podobne sa :roll:

356 miala 110KM, wiec i tak roznica miedzy nimi jest ogromna. A zrby bylo smieszniej to obecnie koszt takiej 356 jest podobny do nowego boxtera albo 911 (bez turbo) :)

356 1100 miala 40KM

to Spider 1500 mial 110KM i chyba drozszy jest dzis od 911 turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że koledzy albo się interesują, albo w nfs5 za dużo pograli ;)

A nasze water coolery to za 100 lat będą więcej warte niż złoto - przecież to pionierska myśl techniczna dająca początek nowym standardom XXI wieku w dziedzinie chłocenia komputerów PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd do 550 spider to sie zgodze bo wyprodukowali ich tylko 1000 z czego jednego zwrakowal james dean. A co do 356 to mial ok. 100km, ale upierac sie nie bede bo szukac mi sie nie chce :)

356 1100 mial 40KM :P ,byly jeszcze 356A i 356B z silnikami 1300,1500,1600,2000 o roznych mocach,tez nie pamietam ,ale 1600 ok.80KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że koledzy albo się interesują, albo w nfs5 za dużo pograli ;)

A nasze water coolery to za 100 lat będą więcej warte niż złoto - przecież to pionierska myśl techniczna dająca początek nowym standardom XXI wieku w dziedzinie chłocenia komputerów PC ;)

Za 100 lat to będą komputery biologiczne - w końcu nasz mózg (komórki nerwowe) są znacznie wydajniejsze niż układy krzemowe (tranzystory).

Wtedy ludziska się nie będą martwić jak tu kompa schłodzić, tylko czym procesor odżywić, aby był jeszcze wydajniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RADY RADY RADY wiecej RAD PROSZE jutro zamierzam cos zamowic !

 

Dajcie znac napiszcie cos 200 zl in my pocket no moze 250 :]

 

 

 

Help very fukin needed 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamowilem ORBITALA pojemnik 2,4l i pompke aquarium systems mj1000 wszystko od mate-a za 350 zl

 

jak widac troche wyjechalem z limitem kasy :]

 

Ps. kupil bym nukleona ale trzeba czekac min. 2,5 tyg. a ja sie niecierpliwie bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobry wybor, orbital tez dobry bloczek, ale zapomniales chyba o jednym elemencie - chłodnicy. Skołuj koniecznie, bo stracisz sporo na wydajności chłodzenia

 

he bedzie dobrze wlasnie sie dowiedzialem ze wujas rozbiera kadeta na czesci - hmm zgadnijcie co zaklepalem sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...