Skocz do zawartości
hector

jaka płyta na kt 400

Rekomendowane odpowiedzi

Epox 8K9A stoi po 320 zł jak poszukasz może jeszcze taniej, ale lepiej już kupić Asusa a7v333 niż tego epoxa.

wcale nie lepiej tego asusa,slaby jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8K9A stoi po 320 zł jak poszukasz może jeszcze taniej, ale lepiej już kupić Asusa a7v333 niż tego epoxa.

wcale nie lepiej tego asusa,slaby jest

asus a7v333 to kiepska plyta ; nadaje sie ale dla osob ktore malo/ lub wcale nie kreca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8K9A stoi po 320 zł jak poszukasz może jeszcze taniej, ale lepiej już kupić Asusa a7v333 niż tego epoxa.

wcale nie lepiej tego asusa,slaby jest

asus a7v333 to kiepska plyta ; nadaje sie ale dla osob ktore malo/ lub wcale nie kreca.

heh... padne zaraz ;) to powiedz mi czym tak odstaje od innych mobos na kt333 :?:

wracajac do pytania _jaro_ to oczywiscie bralbym epoxa IMHO nowszy chipset wiecej opcji o/c wieksze mozliwosci :)

pozdrav

LAgier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8K9A stoi po 320 zł jak poszukasz może jeszcze taniej, ale lepiej już kupić Asusa a7v333 niż tego epoxa.

wcale nie lepiej tego asusa,slaby jest

asus a7v333 to kiepska plyta ; nadaje sie ale dla osob ktore malo/ lub wcale nie kreca.

heh... padne zaraz ;) to powiedz mi czym tak odstaje od innych mobos na kt333 :?:

wracajac do pytania to oczywiscie bralbym epoxa IMHO nowszy chipset wiecej opcji o/c wieksze mozliwosci :)

pozdrav

LAgier

przeciez napisalem ze plyta jest ok ale nie do jakiegos konkrentego kręcenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przeciez napisalem ze plyta jest ok ale nie do jakiegos konkrentego kręcenia!

to ja chyba slepy jestem ;)

 

asus a7v333 to kiepska plyta ; nadaje sie ale dla osob ktore malo/ lub wcale nie kreca.

moim zdaniem te slowa mozna tylko w jeden sposob zrozumiec no chyba ze dla ciebie kiepski = ok :lol: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABIT I TYLKO ABIT. Najlepsze płyty na KT333/KT400 to Abity i najlepsza płytka na nForce2 to też Abit.

Dobre o/c, stabilność i bezawaryjność.

 

poza tym było o płytach ze 100 tematów, wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABIT I TYLKO ABIT. Najlepsze płyty na KT333/KT400 to Abity i najlepsza płytka na nForce2 to też Abit. 

Dobre o/c, stabilność i bezawaryjność.

 

poza tym było o płytach ze 100 tematów, wystarczy poszukać.

to samo mozna powiedziec o epoxie chociaz w najblizszym czasie wymieniam go wlasnie na NF7-S :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez zastanawiania  MSI KT4A Ultra(MS-6590) ,totalny wymiot , a tak pozatym MSI to najleszpe płyty na kt 333/400 .

spoko i VCORE mac +0.1V :!: Panu juz podziękujemy.........

na l7s7a2 juz sie lpeiej krec..jak nie duzo lepiej... jak To FumFel ladnie ujął Panu już podziękujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet na moim kt7a mam większy vcore a płyta ma 2 lata.

ale cosmos dobrze to ujął : " bez zastanowienia", a po zastanowieniu to ABIT.

 

hehe no wlasnie tak to jest jak sie myslisz dopiero jak sie napisze (albo w ogole) : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abit na kt333 jest lepszy od epoxa na kt333

abit na kt400 jest lepszy od epoxa na kt400

abit na nforce2 jest lepszy od epoxa na nforce2

 

i na każdym chipsecie abit jest lepszy od epoxa na takim samych chipsecie. wiem, że może epoxy są świetne ale abit jest zawsze jeszcze trochę lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realista a nie fanatyk ciach :)

testy mówią same za siebie. przykre ale prawdziwe, ja musiałem się godzić z wyższością epoxa nad abitem rev 1.x a;e abit powrócił na szczyt :)

nie chcę się kłócić ale nic nie poradzę na to że robią dobre płyty u abita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPOX rzadzil na KT-266a a od KT333 wzwyz rzadzi ABIT. Takie sa realia. EPOX robi bardzo dobre plyty a ABIT robi lepsze. A co do MSI wypowiedzi COSMOSA to zgadzam sie z jednym: MSI to totalny WYMIOT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno pytanko:

 

Czy chipset VIA KT266A obsłuży Athlona T-bred 0.13 ?

Abit KR7 i Epox 8KHA+ na kt266a obsluza

jakies tam msi czasami,soltek rzadko

 

ale generalnie chipset to oczywiscie obsluzy,nawet kt133 obsluguje

kwestia samej plyty a nie chipsetu zeby na tym dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...