Skocz do zawartości
PelikanQ

Dziwnę Zjawiska.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem.Uruchamiam sobie wczoraj komputer,wszystko OK i przechodzi do pulpitu.Ruszam myszką i w myślach cieszę się swoim nowym komputerem :)

Lecz szczęście nie trwało długo.Po chwili cały,22 calowy ekran pokryła warstwa małych,czerwonych prostokątów.Były one równomiernie ustawione.Po 10-15 sekundach monitor się wyłączył i włączył ale już z normalnym pulpitem.I był wyświetlony raport o błędach ATI coś tam.Dziś dla pewności formatowałem kompa.Najpierw Windows,sterowniki płyty głównej,potem stery od karty graficznej i na próbę chciałem zainstalować grę i [gluteus maximus] blada - to samo.Tylką z tą różnicą,że prostokąty były niebieski.Potem na monitorze widniał napis "lost signall" czy coś takiego.

Co mogę zrobić?Przypominam,iż nie mam podłączonego chłodzenia (tego Arctic cooler itp.) bo mam 2 wiatraczki.Na procku z napisem AMD i na karcie graficznej tak jakby "wbudowany" w nią.Tego trzeciego nie mam.A wygląda on tak : http://images.tweaktown.com/imagebank/arct...treme_intro.jpg

Co począć?

Edytowane przez PelikanQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,iż nie mam podłączonego chłodzenia (tego Arctic cooler itp.) bo mam 2 wiatraczki

 

Nie masz radiatora na karcie graficznej? Jeżeli tak, to gratuluję pomysłowości. Bo wyświetlają ci się artefakty, wynikające z przegrzania GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co począć? A począć od napisania bardziej precyzyjnie na temat problemu...

Jaka karta? Sprawdzałeś temperatury podzespołów komputera? Wentylatory nie sa podłączone ale które? Wszystkie?

Odpinałeś coś sam, zmieniałeś wewnątrz itp...Ciężko zrozumieć Twoją wypowiedź...

 

Wentylatory na procesorze, karcie graficznej i w zasilaczu muszą pracować. Bardzo wskazany jest także przynajmniej jeden wentylator wyciągowy na tyle obudowy.

Przegrzanie karty doprowadzi do jej trwałego uszkodzenia - jeśli taki jest problem.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...