Skocz do zawartości
koklet

Problem Z Laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem przedstawia się następująco: około miesiąc temu zakupiłem laptopa Asus K50C bez

zainstalowanego systemu. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po zakupie było podzielenie dysku 250 GB

na partycje: C 35 GB, D i E po 100 GB. Windowsa zainstalowałem na dysku C, następnie wgrałem wszystkie

sterowniki i programy dołączone na płycie. Po ok. 2 tygodniach przy próbie włączenia komputera

pojawił się czarny ekran powiadamiający o braku pliku z rozszerzeniem .fon. Włożyłem płytkę z

Windowsem i zadziałałem za pomocą konosli odzyskiwania. Niestety, komputer włączał się potem

10 minut... Sformatowałem dysk C i wgrałem system od nowa. Po kilku dniach próbując go włączyć

pojawiła się informacja "Nie można odczytać dysku". Format i wgrywanie systemu od nowa...

Podziałało 2 dni i dziś komputer znów oszalał. Przy próbie włączenia pojawiło się:

"Brak lub uszkodzony plik hal.dll". Właśnie teraz wgrywam Windowsa po raz kolejny, lecz nie wiem czy

to coś da... Próbowałem na dwóch różnych wersjach. Czy ktoś orientuje się w czym może leżeć problem?

Może źle podzieliłem partycje? Za każdym razem gdy instaluje system od nowa partycje D i E mają

obok NTFS zaś partycja C: Nieznane. Czy najlepiej będzie jeśli po prostu oddam komputer do serwisu?

Będę wdzięczny za każdą pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie cos nie tak z dyskiem jest, ale to nie jest raczej wina formatowania czy systemu plikow. Pokombinuj jeszcze sam, moze poszukaj odpowiedzi na necie bo jak oddasz na gwarancje to pozbedziesz sie komputera na dobre 3 tygodnie a i tak nei wiadomo jak szybko im zejdzie diagnozowanie usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...