Skocz do zawartości
GrenDark

Problem Z Paczką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż zakupiłem na allegro KLIK po czym wysłałem mu pieniądze na jego konto, i powiedział że wyśle mi potwierdzenie że wysłał paczkę na drugi dzień na maila wysłał mi potwierdzenie KLIK, i zauważyłem że zrobił błąd tego typu że zamiast napisać Rudzk to napisał Rudzyk więc ja to olałem, paczka powiedział że wysłał w piątek a teraz jest już środa i nadal nie dostałem paczki w dodatku była wysłana priorytetem!

I napisałem do niego przed godzinną że paczki nie dostałem i że popełnił taki błont, ale teraz zaczynam sie powoli bać że on powie że ja go chce oszukać.

Może mi powiecie co zrobić w takiej sytuacji ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popełnił taki błont

:/

 

Idź na pocztę i pytaj się, czy aby jakieś awizo nie zostało na poczcie. Jeżeli kod pocztowy się zgadza, to nie ma siły, musi dojść. No chyba że pracownik poczty postanowił sobie przywłaszczyć PDA.

 

I nie podawaj linków na twoją pocztę, bo one i tak nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to Poczta Polska, u nich wszystko jest możliwe. Tak jak u mnie raz paczka przychodzi w 3 dni a raz ponad tydzień. A co najśmieszniejsze to jest że ta paczka co przyszła w 3 dni jest dalszego miejsca niż ta co tydzień ;)

 

Jeżeli chodzi błąd to nazwisko jest drugorzędną sprawa dla listonosza.. Ważniejszy jest dobry adres kod pocztowy i ulica z numerem domu/mieszkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do piątku i dopiero się martw, poczta to poczta :) no ale jak koledzy radzili możesz też podskoczyć do nich, co do błędów i patrzenia na adres/kod pocztowy to nie wiem jak poczta ale kurier na kod pocztowy nie patrzy, kiedyś szła do mnie paczka wysłana kurierem ponad 2 tygodnie, gdy kurier dotarł stwierdził że miejscowości o mojej nazwie jest więcej w Polsce, choć kod pocztowy był poprawnie wypełniony, nie wiem może trafiłem na takiego mózgowca, ale czasem trafiają się różni ludzie na poczcie/u kuriera więc różnie to bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...