Skocz do zawartości
wilczek

Reaktywacja :)

Rekomendowane odpowiedzi

No tak własnie kupilem se dzisiaj bileciki na premiere Matrixa 2 :D

Idziecie na ten film do kina ??

bo moim zdaniem jest bez sensu ogladac na konmpie jakiegos rip'a czy czegos jeszcze gorszego (przynajmniej nie za 1 razem)

 

pytam sie czy sa jakies fajne miejsca a kasjerka pokazuje mi tablice gdzie wszedzie sa czerwone a na samym srodku wo super odleglosci od ekranu 2 zielone wolne miejsca :twisted: podobno ktos zadzwonil ze zwalnia miejsca i moga komus innemu sprzedac 8O :D

 

a tak to zostaly tylko dosc blisko ekranu :)

 

wiecie moze czy przed filmem puszcza np. wczesniejsza czesc ?? tak jak na LOTR D.W. ??

 

bo jesli tak to wroce do domku gdzies o 6 rano a do szkoly mam na 7 wiec chyba nawet nie bede wracal :)

 

Po premierze w tym topicku mozecie tez opisac wrazenia jakie wywarl na was film, coby nie zasmiecac forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez idem na premiere :D. W zasadzie to jadem :). W StarCentury chyba bedzie nie? :D. Ja najpierw obejrze w kinie a potem sciagne z netu (w koncu taki film trzeba miec w domowej kolekcji prawda? :D).

 

Pozdrowka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ;P Maja w Sznie na dniach otworzyc pierwsze multikino (Helios zreszta) i bede polowac na bilety. Bo jak mam ogladac w starym malym dusznym kinie z pierdzacymi glosnikami niby-surround (Delfin ;P) to wole sobie odpuscic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie graja juz w ten czwartek, ale niestety nie ide bo kobitka pracuje i dopiero idziemy w sobote, jutro rezerwujemy bileciki :)

W kinach puszczaja super zapowiedz, az ciarki na plecach sie robia.....

Bedzie niezla jazda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ;P Maja w Sznie na dniach otworzyc pierwsze multikino (Helios zreszta) i bede polowac na bilety. Bo jak mam ogladac w starym malym dusznym kinie z pierdzacymi glosnikami niby-surround (Delfin ;P) to wole sobie odpuscic

ej w delfinie nie jest zle... jak dla mnie nie jest to tak mala kiltka jak pionier, glosniczki i fotele nie najgorsze.... ekran perełkowy... da sie znieść. Btw porównaj to z kosmosem lub colloseum :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej w delfinie nie jest zle... jak dla mnie nie jest to tak mala kiltka jak pionier, glosniczki i fotele nie najgorsze.... ekran perełkowy... da sie znieść. Btw porównaj to z kosmosem lub colloseum  :oops:

Wiesz Kosmosu i Colloseum nawet nie ma co mieszac do tego. Cudowny dzwiek "Dolby Mono" ;) Nadaja sie do teatrzyku szkolnego i niczego innego. Nie mowiac o tym ze szanowna Konserwator "Zabytkow" stwierdzila ze ta wystawa glazury lazienkowej z lat 60tych w centrum ma stac kolejne kilkadziesiat lat (znaczy sie o Kosmosie mowie ;)

 

A co do Delfina - fakt chwala ze wymienili siedzenia bo poprzednie to byla masakra, ale naglosnienie jest beznadziejne. Niby jest Dolby Digital ale jakos dzwieku jest porazajaco niska. Nigdy nie zrozumiem chyba czemu jak mieszkalem w miescie majacym 80tys mieszkancow (Luksemburg) byly 2 multikina jedno 5 drugie 10 sal wszystkie z DD i certyfikatem THX a w szczecinie zadnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ej w delfinie nie jest zle... jak dla mnie nie jest to tak mala kiltka jak pionier, glosniczki i fotele nie najgorsze.... ekran perełkowy... da sie znieść. Btw porównaj to z kosmosem lub colloseum  :oops:

Wiesz Kosmosu i Colloseum nawet nie ma co mieszac do tego. Cudowny dzwiek "Dolby Mono" ;) Nadaja sie do teatrzyku szkolnego i niczego innego. Nie mowiac o tym ze szanowna Konserwator "Zabytkow" stwierdzila ze ta wystawa glazury lazienkowej z lat 60tych w centrum ma stac kolejne kilkadziesiat lat (znaczy sie o Kosmosie mowie ;)

 

A co do Delfina - fakt chwala ze wymienili siedzenia bo poprzednie to byla masakra, ale naglosnienie jest beznadziejne. Niby jest Dolby Digital ale jakos dzwieku jest porazajaco niska. Nigdy nie zrozumiem chyba czemu jak mieszkalem w miescie majacym 80tys mieszkancow (Luksemburg) byly 2 multikina jedno 5 drugie 10 sal wszystkie z DD i certyfikatem THX a w szczecinie zadnej

Tak dla pocieszenia. W Częstochowie gdzie moi starzy i reszt arodzinki mieszka na 255 tyś. osób nie działa żadne kino :lol:

Jedynie co to puszczają filmy w filharmonii. Aź dziwne że żaden multiplex się nie zainteresował (jedn kina na multi przerabiają już od ponad 2 lat :P ). Szkoda że człowiek nie ma kasy by zainwestować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURDE, jak ja Wam zazdroszcze... mieszkam na takim zadupiu ze Matrixa to tutaj zagraja najwczesniej pod koniec wakacji - ja oczywiscie poogladam go wczesniej. Zastanawiam sie tylko jak :/ Najblizej mam do Rzeszowa, jest tam kilka kin w tym jakis Helios z 4 salami... tylko kurde myslalem ze sobie wsiade w autobus i pojade a tu widze ze chyba nie tak latwo... skoro Wy juz bilety kupujecie... no nic - poszukam chetnych na wyjazd kumpli i zadzwonie do heliosa czy na tydzien po premierze beda mieli bilety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez idem na premiere :D. W zasadzie to jadem :). W StarCentury chyba bedzie nie? :D. Ja najpierw obejrze w kinie a potem sciagne z netu (w koncu taki film trzeba miec w domowej kolekcji prawda? :D).

 

Pozdrowka :twisted:

 

yeah! ja też idę w piątek na premierę :) ale do Ster Century .. tylko nie wiem czy MOkotó czy Bemowo ale chyba wybiorę bemowo bo z kumplami raczej pojde a oni maja blizej :P ... na bank w piątek szturm !! a potem kazez,e-mule albo dc ostatecznie i zassssysam reloaded. yeah!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kolega kupil bilet juz ze 2 tygodnie temu (dalem mu kase) na premiere o 0:00 no i nie moge sie doczekac :twisted: Widzialem juz 2 dlugie trailery i 7 reklamowek telewizyjnych to chyba po tym filmie ludzie z kina beda lazic po miescie jak zombiaki :twisted: . AGHHHHHHHHH!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...