Skocz do zawartości
mari0

Zegarek Do Pływania (basen)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako ze od jakiegoś czasu uczęszczam na basen chciałem sprawdzić dokladnie jak wyglądają moje postępy na basenie :) I w tym celu byłby bardzo pomocny zegarek. Jeżeli ktoś ma jakąś ciekawą propozycje chętnie wysłucham :) Cena do max 200 zł. Z góry dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy wodoszczelny zegarek z niskim profilem sie nada.

 

ale samemu sobie mierzyc czasy to za bardzo nie widze. mozesz kogos poprosic zeby ci zmierzyl czas np. ratownika, no chyba ze plywasz dlugie dystanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprinterem raczej nie jestem :) Zegarek jest mi potrzebny do tego zeby mierzyc sobie czas na "dlugie" dystanse (pewnie tez bedzie zabawa w jakies mniejsze odleglości typu 800 m. ). Jeszcze jedno co to znaczy ze zegarek jest z "niskim profilem" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi po prostu o zegarek z mala gruboscia koperty zeby stawial jak najmniejszy opor w wodzie.

na takim dystansie jak 800m spokojnie mozesz sobie mierzyc czas na zwyklym zegarze o ile jest taki na basenie ^_^

 

jesli masz wiecej kasy mozesz sobie kupic takie cudo

http://swimshop.pl/sklep/sprzet_treningowy...K,rid,6429.html

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio WS-110H ~189zł

 

mam od lat, już nie noszę ale sprawny, przyciski można bez obaw wciskać pod woda, także skoki nic mu nie przeszkadzają, wygodny przycisk start stop z boku obudowy i duży przycisk do łapania międzyczasów.

 

Wyświetlacz z powiększonymi cyframi

 

Generalnie jeśli nie ten to któryś z serii Phys, ale one są droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...