Skocz do zawartości
b4rt3k

Po Restarcie Dysk Sie 'zeruje' A Partycje Kasuja, Co Jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupilem dodatkowy dysk do kompa, podlaczylem odpalilem windowsa, utworzylem 2 partycje, wszystko niby ok. ALE po restarcie kompa nie widac utworzonych partycji, wszystkie sie usunely(jak wgralem na nie dane tak samo). Musze tworzyc nowe partycje(w disk management) ale po restarcie znowu sie kasuja.

Co jest nie tak? Dysk czy wina windows7 a moze cos zle podlaczylem nowy dysk do kompa?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innym forum gosc juz mi wyjasnil-padnieta elektronika 'nie trzyma' partycji

na drugi dzien po zakupie(dzis) poszedlem so sklepu, odeslali do serwisu obok i dali nowy;D teraz dziala

pierwszy raz sie z czyms takim zetknalem, a juz mialem na nowoutworzonej partycji umiescic troche filmow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP

dostalem nowy dysk, wymienili mi od reki, dzis przychodze, wlaczam kompa i-ZNOWU ZNIKNELY PARTYCJE

jak to mozliwe? czego to moze byc przyczyna bo chyba nie dysku -dostalem drugi nowy, oba nie mialzy zadnych bad sektorow

 

bardzo prosze o pomoc

 

dodam ze mam windows7

Edytowane przez b4rt3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzylem Partition Wizard Home Edition do przywrocenia zaginionych partycji, podpialem pod inne zlacze kablem sata oraz pod inna tasme zasilania

zaszyfrowalem truecryptem, no i narazie nie znika, wiec to byla chyba wina softwareowa, zdziwia sie w serwisie ze oddalem im sprawny dysk:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...