Skocz do zawartości
poca

Tony Hawk's Pro Skater 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam chodzi to demo bo u mnie jakoś dziwnie szarpie mimo tego że fraps daje 35-50 fps mam d1200 gf2mx400 i 320ram, próbowałem sterów starych i nowych dx8 i 9 i nic. Dziwne bo u nie których na takim samym sprzecie chodzi spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demko i na ful detalach chodził jakoś dziwnie szybko niewiem czemu. A niesprawdzałem ile miałem fps'ów. Ale mógłby połowe wolniej chodzić. A grafika jest całkim niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demko i na ful detalach chodził jakoś dziwnie szybko niewiem czemu. A niesprawdzałem ile miałem fps'ów. Ale mógłby połowe wolniej chodzić. A grafika jest całkim niezła.

Tak szybko chodzi bo jest ogólnie szybszy od pozostałych części ale u mnie też tak chodzi tylko sie jakoś cyklicznie zacina a ściągnąć można z:

http://www.gamesdomain.com/

ogólnie dobra strona do ściągania demek bez żadnych bzdurnych rejestracji i smsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie smiga bardzo dobrze, ale ogolnie gra kicha... najlepszy byl thps 3, a muze thps 2. tutaj najbardziej rozczarowaly mnie skoki. mam wielki rozped hop i nagle jebudu na ziemie. i tak samo jest z revertem na ziemi.. w sumie to dalbym mu z 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie smiga bardzo dobrze, ale ogolnie gra kicha... najlepszy byl thps 3, a muze thps 2. tutaj najbardziej rozczarowaly mnie skoki. mam wielki rozped hop i nagle jebudu na ziemie. i tak samo jest z revertem na ziemi.. w sumie to dalbym mu z 7/10.

dokladnie, zgadzam sie. ale ja bym najwyzej dal 6/10 za muze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe... doodah... chodzi rzeczywiście za szybko ale co do skoków tow rzeczywistosci maja m.w. taka wysokość... nie to co w thps2 skoki na 1.5 metra besz rampy lub tym podobnych... gra bardzo dopracowana u mnie na ponizszym configu chodzi zajefajnie... jak ktos ma linka do jakiejs stronki z full niech mi zarzuci na priv... thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyszedl jooz tego full ?? NIe wiemdzalem - ma ktos jakas pewną informacje ze jest jooz Pelna finalna wersja ?? Bo czekam na giere z niecerpliwoscia. Mi demo spox łazilo 1024x768x32&AAx2 40fps srednio. Spadolo najnizej do 30. Naogól bylo 45 - 50 wiec spox. Najlepsza czesci ze wszystkich ( oprucz thps 2 - na niej sie wszystkiego uczylem i najdluzej gralem, a thps3 byle joozn za prosta - 2 dni i wszystkie zadania. 2 tyg i wszystko co mozna zodbylem. THPS 4 bedzie wymiatal - duzo zadan wiec sie szybko nie znudzi :D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas giera fajnie jak sie robi trika na rurce i upada na jajka to sie lapie :):) i sie kuli :):):) wypas czekam na fulla

demko chodzi mi ladnie na full detal :):):):) i sie nie tnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas giera fajnie jak sie robi trika na rurce i upada na jajka to sie lapie :):) i sie kuli :):):) wypas czekam na fulla 

demko chodzi mi ladnie na full detal :):):):) i sie nie tnie :)

Wiesz za jaja to sie jooz chwytal w 2 czesci.... a w pierwszej nie pamietal ale chyba tez .... wiec zadna nowosc.... ale ogólnie wszystkie czesci tonnego mi sie podobaly i z ta nie moze byc inaczej!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyszedl jooz tego full ?? NIe wiemdzalem - ma ktos jakas pewną informacje ze jest jooz Pelna finalna wersja ?? Bo czekam na giere z niecerpliwoscia. Mi demo spox łazilo 1024x768x32&AAx2 40fps srednio. Spadolo najnizej do 30. Naogól bylo 45 - 50 wiec spox. Najlepsza czesci ze wszystkich ( oprucz thps 2 - na niej sie wszystkiego uczylem i najdluzej gralem,  a thps3 byle joozn za prosta - 2 dni i wszystkie zadania. 2 tyg i wszystko co mozna zodbylem. THPS 4 bedzie wymiatal - duzo zadan wiec sie szybko nie znudzi :D:D:

Nie wyszedł jeszcze :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe... doodah... chodzi rzeczywiście za szybko ale co do skoków tow rzeczywistosci maja m.w. taka wysokość... nie to co w thps2 skoki na 1.5 metra besz rampy lub tym podobnych... gra bardzo dopracowana u mnie na ponizszym configu chodzi zajefajnie... jak ktos ma linka do jakiejs stronki z full niech mi zarzuci na priv... thx

 

tak realizm kosztem grywalnosci... jakby ktos zrobil idealnie realne wyscigi samochodowe to kto by w to gral dluzej?? chyba ci co ucza sie na prawko. bo mnie jedna stluczka by nie rajcowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że do tej gry trzeba mieć co najmniej 512mb ramu dziwne bo nic tam takiego niema a w readme zalecają 256. A ogólnie gierka fajna i trochę lepiej że poprawili ten realizm thps3 jak ktoś grał w thps2 można było przejść całą w jeden dzień i trzaskać combosy w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj no nie wiem ja zainstalowałem i na fsaa 4x anizo 8x 1024x768 32 bit i tak zapierdala ze sie grać nie da co jest ? Nie ma tu czegoś takiego ja w GTA:VC jak Frame Limiter ? żeby np. 50 fps i żadnej klatki więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniam! demko jest spoko.

a chodzi jakoś dziwnie raz śmiga jak szalony, a raz tak chrupie, ze nie wiem gdzie jade.

chyba rzeczywiście 512 ram potrzebne...

czekam na full version.

 

aha, ten kawałek AC/DC jest extra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...