Skocz do zawartości
sector

Chrome Browser

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy uzywacie, czy nawet znacie, ale pojawila sie juz jakis czas temu wersja beat nowej przegladarki chrome (na chwile obecna jedynie dla linuxa). Musze powiedziec, ze ja juz zupelnie sie przenioslem na ta przegladarke z FireFoxa. Jest lzejsza, szybciej sie uruchamia, fajnie wyglada i ma wszystko co potrzebuje, zwlaszcza, ze pojawila sie nowa strona google gdzie sa juz dostepne dodatki https://chrome.google.com/extensions?hl=en-US

 

Na chwile obecna nie ma ich az tyle co na FF, ale z czasem napewno bedzie. Co najlepsze, wszystko instaluje sie bez restartowania przegladarki. Jak dla mnie bomba \o/

 

Sam osobiscie na chwilel obecna uzywam AdBlock, Beautiful Facebook, Chromebird (Twitter), Docs PDF/PowerPoint Viewer, Google Mail Checker, Google Reader Checker, RSS Subscription Extension oraz jedna z najlepszych wtyczek, jaka powstala do FF -> Xmarks Bookmark Sync, ktora synchronizuje wszystki hasla/zakladki/ulubione itp. z serverem aplikacji.

 

Ogolnie bardzo mi sie podoba ta przegladarka i wcale nie tesknie za FF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uzywacie, czy nawet znacie, ale pojawila sie juz jakis czas temu wersja beat nowej przegladarki chrome (na chwile obecna jedynie dla linuxa).

Może nie jestem w temacie, ale Chrome od jakiegoś roku istnieje dla Windows.

 

Druga sprawa, wraz ze wzrostem funkcjonalności i dodatków, dorówna prędkością do FF czy Opery.

 

A trzecia, że jakoś nie ciągnie mnie to tego, aby Google w pełni kontrolowało to, co oglądam w Sieci. Kolejny krok (po Gmail i Google.Documents) w celu panowania nad światem. Brakuje tylko odtwarzacza multimedialnego i na koniec sam system operacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem w temacie, ale Chrome od jakiegoś roku istnieje dla Windows.

 

Druga sprawa, wraz ze wzrostem funkcjonalności i dodatków, dorówna prędkością do FF czy Opery.

 

A trzecia, że jakoś nie ciągnie mnie to tego, aby Google w pełni kontrolowało to, co oglądam w Sieci. Kolejny krok (po Gmail i Google.Documents) w celu panowania nad światem. Brakuje tylko odtwarzacza multimedialnego i na koniec sam system operacyjny.

System operacyjny idzie takze, niedlugo wszystko bedzie obslugiwalo, to raz.

Dwa, to tak jak napisalem w WERSJI BETA JEDYNIE TYLKO NA LINUXA! Na windowsie nie da rady instalowac dodatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzecia, że jakoś nie ciągnie mnie to tego, aby Google w pełni kontrolowało to, co oglądam w Sieci.

Po to właśnie stworzono Chromium, który w przeciwieństwie do Chrome ma otwarty kod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...