Skocz do zawartości
skrytywebmajster

Najlepszy Jezyk / Skrypt

Rekomendowane odpowiedzi

http://i45.tinypic.com/1sntcp.jpg

 

Taki projekt dzisaj mi sie przysnil do nowej strony ktora wymyslilem na rynek amerykanski :rolleyes: i teraz pytanie w czym najlepiej to zbudowac? Strona to raczej nie bedzie portal z codziennymi aktualizacjami poprostu strona ktora ma pokazac inna droge ludowi z USA ;>

 

I ile takie cos moze kosztowac [z oprawa graficzna bo nie mam nic :oops:] poczatkowo myslalem o joomli ale czy to dobry wybor?

 

 

Pozdro

 

Nie wiedzialem gdzie to napisac :sad: jak zle to nie bijcie pozdro...

 

 

 

Przeniosłem do programowania. Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz osiągnąć. Jak nie będzie częstych newsów to WordPress raczej nie ma sensu. Joomla? Moim zdaniem Drupal jest lepszy. Rozważ też napisanie czegoś na własną rękę, zgodnie z twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś coś w stylu 'chce zrobić strone www, jak?'

 

Napisz coś więcej, jeśli ma to być statyczny infopage bez komentarzy etc to ładny semantyczny xhtml/css załatwi sprawe. Będzie 'lekko' i przyjemnie. Nie ma co szaleć z WP, Joomla etc jeśli tego nie wykorzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i45.tinypic.com/1sntcp.jpg

 

Taki projekt dzisaj mi sie przysnil do nowej strony ktora wymyslilem na rynek amerykanski :rolleyes: i teraz pytanie w czym najlepiej to zbudowac? Strona to raczej nie bedzie portal z codziennymi aktualizacjami poprostu strona ktora ma pokazac inna droge ludowi z USA ;>

 

I ile takie cos moze kosztowac [z oprawa graficzna bo nie mam nic :oops: ] poczatkowo myslalem o joomli ale czy to dobry wybor?

 

 

Pozdro

 

Nie wiedzialem gdzie to napisac :sad: jak zle to nie bijcie pozdro...

 

 

 

Przeniosłem do programowania. Rikki

no ze specyfikacja to poszalales. szczegolnie nick mowi sporo :)

 

zastanow sie co chcesz dokladnie i wtedy pisz i nie ' cos chce zrobic, nie wiem co, nie wiem jak, nie wiem za ile ale wazne ze cos chce' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...