Skocz do zawartości
iop121

Amd Phenom Ii X2 550 Czy Amd Athlon X4 620

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowszyuser

co wy mozecie wiedziec o skladaniu komputerow w duzych sklepach...

np wezmy pod uwage esc.pl na stanowisku montazu mają dwoch ludzi...

w ciagu dnia jeden pracownik sklada 15-20komputerow, czas pracy w esc to 8godz

czas na zlozenie jednego komputera z rozpakowaniem podzespolow wynosi ile? w tym przerwa na obiad i na papierosa bo akurat od montazu wszyscy palą ;)

 

I wierzcie mi.. tam czlowiek nie ma czasu na zabawe w przebieranie procesorow a tym bardziej na testowanie cpu. Wiem cos o tym

 

Pozdrawiam ppc ;)

Edytowane przez nowszyuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L3 w przypadku Athlona.

Co to za różnica jaki sklep? Może ten kto będzie składał będzie mógł komuś drożej sprzedać, ponieważ rdzenie się odblokują.

dzieki za super dopowiedź

 

pzdr

Edytowane przez iop121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy mozecie wiedziec o skladaniu komputerow w duzych sklepach...

np wezmy pod uwage esc.pl na stanowisku montazu mają dwoch ludzi...

w ciagu dnia jeden pracownik sklada 15-20komputerow, czas pracy w esc to 8godz

czas na zlozenie jednego komputera z rozpakowaniem podzespolow wynosi ile? w tym przerwa na obiad i na papierosa bo akurat od montazu wszyscy palą ;)

 

I wierzcie mi.. tam czlowiek nie ma czasu na zabawe w przebieranie procesorow a tym bardziej na testowanie cpu. Wiem cos o tym

 

Pozdrawiam ppc ;)

OK, ale wiem, że w niektórych sklepach przebierali. Nawet tu na forum kolega się chwalił, że mu ziom przebiera w prockach i daje po znajomości odblokowany a zablokowane do składanych kompów lecą. I jeszcze sam sobie musiał przebrać, więc z tą ilością pracy to pewnie racja. Tyle, że to też obejść się da.

Jeszcze raz, nie jest to oskarżenie co do konkretnych sklepów, ale ja wolę być pewny i złożyć sam. Nie przyjął bym odpakowanego procka, chyba, że selekt pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...