Skocz do zawartości
MrMatikm

Co Ustawić W 3dmarku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chodzi mi o to co mam ustawić w 3DMarkach aby wynik był prawidłowy. Jest tam dużo opcij. Rozdzielczość ustawiam na natywną a co z resztą? Chodzi mi o wszystkie cztery 3Dmarki. Jeśli temat już był to przpraszam ale nie mogłem znależć.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prawidłową wobec czego?

 

standardowo testuje się w ustawieniach domyślnych programu - możesz zmienić rozdzielczość jeżeli chcesz porównać wydajność swojej grafy w takiej samej rozdzielczości gdzie np.: była testowa na jakimś portalu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi z tym prawidłowym wynikiem .

 

O to że twoja karta ma inny wynik niż w komparatorze ( np. na benchmarku ) ?

 

W sumie podstawowe testy w 3DM są robione na def. ustawieniach , tak samo jest na orbach Futuremark .

 

Dopiero jak ktoś chce pokazać możliwość konkretnej karty lub SLI/CF to ustawia większe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) prawidłową wobec np. innych użytkowników forum którzy podali swoje wynikki

 

2) i mimo wszystko że moja natywna rozdzielczość to 1680x1050 a dmyślna rozdzielczość to 1024x768 to mam w tej domyślnej testować?

 

3)a twój wynik rayden jest w domyślnych ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mr. Matkim

 

Zwróć uwagę na kilka rzeczy :

 

- z reguły użytkownicy podają swoje wyniki robione na podkręconym sprzęcie , same ustawienia 3D marków są na def . ale sprzęt jest podkręcony ( czasami mocno ) , tak też jest u mnie .

 

Nawet do osiagnięcia wyników z komparatora benchmark.pl trzeba z reguły sprzęt podkręcić ( u mnie to tak gdzie CPU@3,2+ Ghz aby osiągnąć podobne wyniki w 3DM 03,05 i 06 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...