Skocz do zawartości
Killer85

Dobry Monitor W Cenie 800-1100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy warto za tą kasę brać ten montior Monitor

Monitor ma być do gier i filmów czyli do wszystkiego.Tuner DVB nie potrzebny narazie mi.

Z racji że monitor kupujemy na lata mogę wydać max. od 800-1100 PLN.

W grę wchodzą monitory o przekątnej 22 lub 24

Proszę o wypowiedzi

Pozdro Killer85

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godnym konkurentem jest LG W2220P 22" (widescreen) z IPS i kompletem złącz 56 cm 22 16:10 LG W2220P 5ms 1680 x 1050 1000:1 (964873750) - Aukcje internetowe Allegro

 

Ciekawy monitor.

Product Face-Offs Monitors - DigitalVersus

... i faktycznie jest to IPS ... a nie jak na tej aukcji "TN"

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 914 zł della 2209wa. I jestem zadowolony. Nie mogę tylko sie przyzwyczaić do przeglądania neta( wygląd czcionki, może nie umiem czegoś skonfigurować) natomiast w grach super, zero smuzenia. Ergonomię ocneiam równiez b. dobrze. Faktycznie za tę kasę wrt jest polecenia w klasie 22 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 914 zł della 2209wa. I jestem zadowolony. Nie mogę tylko sie przyzwyczaić do przeglądania neta( wygląd czcionki, może nie umiem czegoś skonfigurować) natomiast w grach super, zero smuzenia. Ergonomię ocneiam równiez b. dobrze. Faktycznie za tę kasę wrt jest polecenia w klasie 22 cali

 

Hmmm ... dziwne czcionki ? .... a masz włączone cleartype czy wyłączone ? Przesiadłeś się z CRT czy LCD na tego LCD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Della 2209WA - Polecam!

co do czcionki to zainstaluj(jesli to XP) i ustaw cleartype wedlug wlasnych upodoban...

 

Przesiadłem się z 17" crt a cleartype włączyłem

minimalna poświatka jest widoczna przy niektórych literach i jak mam nos 10cm od monitora

może zbyt dokładnie badam sprzęcik ? :)))

Edytowane przez bassy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z 17" crt a cleartype włączyłem

minimalna poświatka jest widoczna przy niektórych literach i jak mam nos 10cm od monitora

może zbyt dokładnie badam sprzęcik ? :)))

 

moze masz cos zle ustawione

moje ustawienia - jasnosc - 0, kontrast 70, sharpness 40 - dynamic contrast - off, custom RGb(96/98/95)

i zadnych poswiatek nie widze - siedze tak 40-50cm od monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz cos zle ustawione

moje ustawienia - jasnosc - 0, kontrast 70, sharpness 40 - dynamic contrast - off, custom RGb(96/98/95)

i zadnych poswiatek nie widze - siedze tak 40-50cm od monitora

 

no faktycznie przy tych ustawieniach nie ma poświatki, a może ja p prostu widzę kolory pikselków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...