Skocz do zawartości
Macc

Ocena Ostateczna :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy rozumieć,że składasz coś wydajnego,ale nie drogiego??Stąd tak wykastrowany zestaw,rodem z hipermarketu.

Napisz lepiej,jaki masz budżet i do czego ma służyć ten komp.

Andrew był szybszy :wink: .Dobrze radzi.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie składam. Jest to gotowiec z allegro, nie jestem kimś, kto będzie pchał łapy tam gdzie nie potrafi :P Więc chcę gotowy zestaw. I już praktycznie mogę powiedzieć, że go kupiłem.

 

Pytanie: zasilacz pociągnie? I jak reszta? Da rade jak na 1599zł? Chcę kompa do neta/gier (GTA IV, SA, CS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym wspaniałym komputerem,tymbardziej za 1600zł :damage_wall: Daj linka do tego zestawu.

Przecież kupując na części w sklepie internetowym, możesz poprosić o złożenie,robią to za free.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zrezygnuj poki mozesz. To nie oplacalny sprzet i tyle. Kup w normalnym sklepie jak esc i dostaniesz kompa zlozonego z tego co chcesz. Malo to pewnie bedzie zlozony dwa razy lepiej jak to badziwie. Jezeli ktos zestaw klei na tym co tanie a ma wysokie cyferki to z pewnoscia nie dba o to jak go zlozy czy skladaja... Zestawy z allegro to zuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi wybór pisać na tym forum. Kiedyś też tak pisałem, gdy kupywałem 8600gt i amd 5000+. Gotowiec z allegro, każdy twierdził że 60fps nie wyciągnę w SA, a tu 90++. Więc panowie, dzięki za rady ;-) GREG Jak zakupie tego PC, dam Ci testy i ew. napiszę fpsy.

 

http://allegro.pl/item883834294_king_pheno...0gt_1024mb.html

 

e/ W tym sklepie, nie dadzą niestety rat online ;-)

Edytowane przez Macc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten PC wystarcza ;-). Kumpel ma podobny sprzęt, tyle że samemu składał (bez OC) i average FPS w IV na max detalach, tylko jeden suwak mniej (1440x900 chyba) = 35fps.

 

 

e/ Prolog, czemu ten sprzęt pewny nie jest? Z tego co widzę, bardzo dobry i zaufany sklep.

Edytowane przez Macc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zalosne xD JA rozumiem ze qmpel ma 35fps i co z tego ? Ty zamiast 45 wolisz miec 35... paranoja. Wolisz allegro od renomowanego sklepu ? i on da Ci to raty ?

Kolejna sprawa to ddr2 (dzis ? sredniowiecze), slabe mobo, zasilka no comment. I karta ;] moge jeszczze zrozumiec ze 1gb ma sens na 4850, ale na 98GT to nonsens, kasa w blocko. Tam gdzie przyda sie tyle pamieci to juz karta nie siegnie, trzeba zmniejszyc z detalami wiec i znow mniej pamieci potrzebne. Jeszcze pewnie masz monitor mniejszy od 22" xD obled

 

 

Nie pewny bo raz psu, dwa mobo ktore nie gwarantuje dla mnie niczego dobrego i karta bez producenta, tak bolaloby napisac jaka to karta :D ? Ale po co. Wazne ze napisza 1024 RAM!!!! i juz sprzedane.

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Zapewne g.... zasilacz

2.G....mobo

3.Grafika pewnie green,co ma wydajność 9600gt

4.Ddr2,no tu się czepiam na siłę,ale po co się cofać.

 

Jednym słowem,wypychamy co zalega i na czym największa marża :lol2:

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum ze kazdy sklep jaki tu ktos poleci sklada pc a wiekszosc za free, wiec o czym my gadamy ? A jesli tak pasuje Ci tamten sprzedawca to niech zlozy Ci sprzet taki jak polecono up i powie ile za to bedzie chcial. Zapewne nie ma takiej opcji, bo mu sie nie oplaci, bo sie nie zna i za malo zarobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1.Zapewne g.... zasilacz

2.G....mobo

3.Grafika pewnie green,co ma wydajność 9600gt

4.Ddr2,no tu się czepiam na siłę,ale po co się cofać."

 

Grafika nie jest green ;-) DDdr2, co? Z tego co widzę, grafa jest ddr3. A co do sklepu: więcej zabawy i reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ogłoszenie to techniczny bełkot:

2 x 3,1 GHZ 7MB CACHE

Liczbami przyciąga się nieświadomych.

 

Dysk twardy 500GB SataII 7200.

Ale jakiej firmy? Tej, której dysk będzie w danym momencie najtańszy?

 

NAGRYWARKA DVDRW 20x z funkcją Light Scribe.

Podawanie prędkości wyszło z mody przy 8x, a LS ma chyba każdy obecnie sprzedawany sprzęt.

 

super wydajna grafika GeForce 9800GT 1024MB 256Bit DDR3 wersja CUDA

Nie znam się zbytnio, ale tego modelu nie widziałem chyba w żadnym temacie "Co kupić" - nikt go nie poleca.

 

10. Zasilacz o mocy 500W PFC - markowy zasilacz, zapewniający stabilną pracę bez awarii. Cichy i wydajny.

Marka, model?

 

Licząc na szybko, to jakieś 300 PLN zarobku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze bedac laikiem nie chcesz przyznac racji innym. Na ddr2 oparta jest platforma, podczas gdy dzis juz nie ma to sensu, cofanie sie i tyle. A Ty wyskakujesz ze karta ma ddr3 xD i ? co ma ram na karcie do ogolu sprzetu ? nic, mozesz wsadzic sobie nawet gf 4mx. A tak w ogole obecnie w troszke wyzszych segmentach to juz ddr5, zreszta nawet 4850 jest na ddr5 tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Intel Core 2 Duo P8400 2.26GHz 3MB 1066MHz

NVIDIA GeForce 9600M GT 512MB"

 

Twój podpis. I Ty tu mówisz o ddr5, jo?

1. Co ma piernik do wiatraka? On nie potrzebuje nowego sprzętu, tylko Ty.

2. To są parametry laptopa - przy dobrym wietrze i odpowiedniej aplikacji, skopał by tyłek temu zestawowi.

 

PS. Andrew777 - wyluzuj. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie popisales xD dwuletni laptop wiec czego sie spodziewasz ? Do sprzetow moblinych ddr3 wroczylo dosc nie dawno. A jesli chodzi o karty graf no to przepraszam xD laptopy nie sa do gier to raz, a dwa 2 lata temu na tyle bylo mnie stac ;] Wybralem najlepiej jak moglem, nie to co Ty. Po za tym moim zdaniem rynek mobilnego hardware zyje wlasnym zyciem i dosc rzadko zaplata sie z normalnym rynkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki szkoda nerwów nie chce was posłuchać to po co go namawiać :D ? I tak będzie twierdził że ten sprzęt z allegro jest super wydajny, bo mu się nie chce np na esc.pl zrobić konta złozyć zestawu i napisać na klawiaturze proszę o złozenie zestawu. Nie chce to nie jego sprawa, za tą cene każdy chyba z nas wie że mozna mieć wydajniejszy sprzęt bo to jest jak by nie patrzec 1700zł :) a to jest sporo kasy...więc dla przykładu złóżcie mu jakiś zestawik który zje tego jego alledrogo ;).

A jeśli nie to dajcie/my sobie spokoj, nie chce pomocy jego problem, tylko dziwi mnie jedno, po co zakłada temat skoro i tak wie swoje ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...