Skocz do zawartości
Bartek_CBR

Kompletowanie zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja konfiguracja :

Intel i7 920

Nad plyta sie jeszcze zastanawiam

2x3GB ramu mysle ze 1600 ocz

2x GTX285

1 dysk 1,5TB WD

i nagrywarka

do tego pompa 355 swifa 6 wentylatorow 120 1200rpm od scythe

cena odgrywa duza role myslalem o OCZ StealthXStream 700W lub OCZ ModXStream Pro 700W lecz chyba odpadaja ;/ bo same karty pod obciazeniem ok 600W zuzywaja prosze o opinie .

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uranu od ruskich nie dostaniesz to najlepszym obecnie wyborem jest zakup OCZ ModXStream 500W, uważaj na wersje OCZ Fatal1ty 550W które są w cenie MXS, Fatal1ty jest na podzespołach StealtXStream, dodatkowe 50W i świecący wiatrak to chwyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie potrzebuje szybkiej pomocy . Która będzie lepsza może jakaś inna którą nie wymieniłem, jeżeli posiadacie którąś z nich to piszcie .Co sadzicie o :

ASUS P6TD Deluxe

ASUS P6T v2 Deluxe

evga x58 SLI LE

GIGABYTE GA-EX58-UD5

EVGA E758-TR 3-Way SLI

Foxconn BloodRage

Edytowane przez beder1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić jakiś sensowny zasilacz pod moj zestaw z sygnaturki (+ jeszcze jeden GTX 285). Rozmyślam nad CHIEFTEC CFT-1000G-DF co o nim myślicie 1Kw chyba wystarczy zupełnie . Proszę o pomoc w dobraniu dobrej zasiłki może jest jakiś lepszy i bardziej opłacalny . Cena jaką mogę przeznaczyć to ~ 450zł (tyle mnie wyniesie kupno używanego Chiefteca) .

Edytowane przez beder1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skomentuje wypowiedź sprzed dwóch miesięcy:

 

uważaj na wersje OCZ Fatal1ty 550W które są w cenie MXS, Fatal1ty jest na podzespołach StealtXStream, dodatkowe 50W i świecący wiatrak to chwyt marketingowy.

bzdury, fatal1ty NIE ma nic wspolnego z SXS, chyba że masz jakieś informacje (np fotki wnętrza) których ja nie widziałem.

 

------

beder1970 - te gtxy285 to 55 czy 65nm? procek kręcony czy nie?

Edytowane przez sosna24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...