Skocz do zawartości
Ghandar

Moje Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

Cze

Dzis sie bawilem troche oplotami :)

Oplotłem kabel zasilania SATA oraz kable sygnalowe SATA i inne czerwonymi oplotami 3 i 8mm. Zajelo mi to kilkanascie godzin dlubaniny i przypalania koszulek palnikiem, ale efekt jest dobry. Jutro bede dla odmiany oplatał główną wiazke zasilacza oplotem niebieskim 4mm. Szkoda ze nie ma 3mm, przez co caly pęk bedzie grubszy. Moze szef kiedys w koncu zalatwi wszystkie kolory 3mm, bo one sie najlepiej nadaja dla naszych komputerowych kabelkow.

 

Oto fotki kabla SATA.

 

 

post-7690-0-10913700-1334607528_thumb.jpgpost-7690-0-40541600-1334607529_thumb.jpgpost-7690-0-88046300-1334607530_thumb.jpgpost-7690-0-30194400-1334607532_thumb.jpgpost-7690-0-63168200-1334607533_thumb.jpg

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się dopnę ale szukam oplotów, nie byle jakich. Jednak trzeba je dostarczyć do england.

A może po prostu znacie jakieś stronki w uk które mają pewne oploty, ebaj przeglądałem i wydają się mi jakieś tandetne.

 

Pozdrawiam

 

PS. jak znaleźć w uk rurki termokurczliwe ? chciałbym oplatać wszystkie kabelki, 3 mm oploty wyczytałem że najlepsze, więc jaki rozmiar rurki mam wziąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. jak znaleźć w uk rurki termokurczliwe ? chciałbym oplatać wszystkie kabelki, 3 mm oploty wyczytałem że najlepsze, więc jaki rozmiar rurki mam wziąć ?

 

Powinieneś dostać w każdym budowlanym, przynajmniej w Polsce tak jest. Rozmiar taki, żeby wszedł do niej kabel w oplocie, ale żeby nie było za dużo luzu - 4mm najlepiej (przed skurczeniem oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...