Skocz do zawartości
fake4r

Monitor Full Hd Z Hdmi Do X360

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam dylemat co do kupna monitorka.

Obecnie siedze przy samsungu t220 od ponad roku.

W którym juz po miesiącu wyskoczył subpixel :lol: a po za tym ma tragiczne podświetlenie matrycy.

Czerń osłabia :sad:

W związku że kupiłem xboxa to pojawiła się opcja zmiany monitorka na cos full hd z hdmi.

Jaki byście polecili ? Budżet to około 700zł.

Chciałbym coś do 24'

Druga sprawa monitor musi mieć złącze audio abym mógł puścić sygnał do głośników (creative p5800 - aux in przez mini jack) w przypadku gdy podepne konsole przez hdmi. Czy tak w ogóle da się ?

Co powiecie o LG W2361V-PF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podłączyć xboxa cyfrowo nie analogowo - gdyż mam teraz kabel vga (tani) i obraz jest z poświatą delikatną - cień. A jeśli mam wydawać kilkadziesiąt złotych na org kabel vga to wole dołożyć jeszcze trochę do nowego monitora i podpiąć to cyfrowo przez hdmi tak jak ma być.

W porządku, ale powiecie że dlaczego nie podłącze kablem hdmi->dvi ? :) A to z takiego względu że musiałbym dodatkowo kombinować z dźwiękiem przez dokupywanie adaptera lub kombinowaniem z rozbieraniem kabla vga lub org z composite z konsoli. (jak wiadomo jest problem ze zmieszczeniem obu wtyczek na raz)

Po drugie wyeliminować paski czyli z 16:10 na 16:9.

A po trzecie przesiąść się na coś z lepszą czernią, bo tu przebija strasznie podświetlenie. Wiem że TN czernią nie grzeszą ale nie jestem aż tak wybredny, a myślę że wiele modeli ma lepszą od mojego.

Edytowane przez fake4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak HDMI co go dyskwalifikuje z miejsca.

Inne modele mają HDMI za to brak wyjścia audio które jest niezbędne abym miał dźwięk.

Tobie to by się widzę po prostu TV przydał ;) ... chyba nie ma monitora z wyjściem audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item924661162_full_h...0000_1_hit.html

Proszę, pierwszy lepszy z audio.

Tak masz rację tv by się przydał ale z racji iż po pierwsze nie dysponuje miejscem na tv, po drugie nie mam tyle pieniędzy, a po trzecie muszę mieć monitor aby korzystać z komputera, więc pozostane przy monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item924661162_full_h...0000_1_hit.html

Proszę, pierwszy lepszy z audio.

Tak masz rację tv by się przydał ale z racji iż po pierwsze nie dysponuje miejscem na tv, po drugie nie mam tyle pieniędzy, a po trzecie muszę mieć monitor aby korzystać z komputera, więc pozostane przy monitorze.

faktycznie monitory z tunerem kosztują więcej jednak 2 w 1 to spory plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...