Skocz do zawartości
cuddles

Siemka.....jetsem NOWA

Rekomendowane odpowiedzi

musze powiedziec ze jestescie okropni, ja tylko chcialam tak zwyczajnie ... no wiecie... a wy tylko o jednym.... a piszcie sobbie co cchecie ja juz raczej tu wiecej nei zajze..... trudno jak tak tutaj traktuja dziewczyny ..... ;(

Mowilem ze tak bedzie :?

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze jestescie okropni, ja tylko chcialam tak zwyczajnie ... no wiecie... a wy tylko o jednym.... a piszcie sobbie co cchecie ja juz raczej tu wiecej nei zajze..... trudno jak tak tutaj traktuja dziewczyny ..... ;(

Mowilem ze tak bedzie :?

Pozdro.

No i co zrobiliście ??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział że to przezemnie Kasia dała sobie spokój z Tweak'em. Nawet dostałem na priva pogruszki. A w tej dyskusji nawet głosu nie zabrałem :lol: A wy tu już <span style="color:red;">[ciach!]</span>a najlepiej zrób mi laskę :( . Widać że Tweak jest skazany tylko na męską publike ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie, ilu z was piszących posty typu "a od ilu można laski..." to klasyczni informatycy - tacy z krwi i kości, co to koiety oglądają tylko na ekranie monitora, a rozmawiają z nimi (innymi informatykami podającymi się za laski;) tylko przez IRC...

 

FSTYĆĆE ŚE!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

normalni informatycy - NO OFENZ PLIZZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Bródna i mam prawie 17 latek a teraz wlasnie probuje poszukac pracy na jutro do szkoly a dokladniej chodzi mi o wypracowanie i chyba nei napisze jak nic :lol: jak macie jakies propozycje na temat "Lekcja dla sprawujacych wladza na podstawie Makbeta" to prosze o kontakt ale odpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze jestescie okropni, ja tylko chcialam tak zwyczajnie ... no wiecie... a wy tylko o jednym.... a piszcie sobbie co cchecie ja juz raczej tu wiecej nei zajze..... trudno jak tak tutaj traktuja dziewczyny ..... ;(

<ale tekst, japierdziele, zaraz sie poplacze ze smiechu :P>

 

 

 

no to teraz zwyczajnie no wiesz...idz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buehehe

panowie zrobiliście tu burdel ... po prostu burdel ...

no ale przejście z tematu nowej forumowiczki do "od ilu lat można teges....." to tylko świadczy o szeroko-horyzontalnej wyobraźni ...

oby tak dalej HEH :)

 

neo_x ---- twoja znajoma ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem sie zastanawiam jak to mozliwe, ze takie kobiety w ogole potrafia komputer wlaczyc.. .

zebys wiedzial ze potrafia.....

 

 

neo_x ---- twoja znajoma ? :P

ano moja znajoma :) ale to pozostaje bez znaczenia na tym forum bo juz i tak tu nie wejdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tak na logikę to z tą panieną jakaś ściema była i tyle. Jakiś user sobie joka zrobił. Panna przyszła, powiedziała że będzie wpadać, po czym zwyczajnie s<span style="color:red;">[ciach!]</span>liła stąd i tyle ją widzieli. Szkoda dziwczyny ale kto wie czy to nie była dobra ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jesteście dosyć żałośni (o których mi chodzi sami wiedzą). Niech się dziewucha wypowiada do woli, jak trzeba to ją można o<span style="color:red;">[ciach!]</span>lić ale bez wjazdów na temat płci itp.

 

OT

A tak co do linków z brawo.pl....

http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,4,...6851,,,,135461/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tak na logikę to z tą panieną jakaś ściema była i tyle. Jakiś user sobie joka zrobił. Panna przyszła, powiedziała że będzie wpadać, po czym zwyczajnie s<span style="color:red;">[ciach!]</span>liła stąd i tyle ją widzieli. Szkoda dziwczyny ale kto wie czy to nie była dobra ściema?

Eeee, nie. To naprawde jest dziewczyna :) Nie chwalac sie :roll: - znam ja osobiscie :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...