Skocz do zawartości
Michaelius

Darksiders PC

Rekomendowane odpowiedzi

Darksiders PC release announced, arrives in June -- Joystiq

 

Jeden z ciekawszy slasherów wydanych ostatnio na konsoli zawędruje na nasze Piece już w czerwcu ;)

 

Producenci obiecują optymalizacje pod wymogi PC gracza:

 

It's being optimized for the PC, with Vigil's David Adams promising "key features such as user-defined resolutions, interface and both keyboard and game pad control sets.

no comment :lol2::lol:

 

edit: choć data ogłoszenia budzie pewne wątpliwości B-)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie da się grać:/

 

Bez podłączonego pada nie działa mi klawiatura jedynie ESC i I(tylko podczas gry, bo w menu już strzałki działają), a gdy podłącze pada to owszem mogę na nim grać ale kamerę mam od spodu.

 

Nie wiem czy konfig się przyda ale na wszelki wypadek.

GF 9600GT

Athlon X2 3600+

3x1GB ramu

Win 7 64bit

Stery do grafy najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się poradzić z kamerą bo ściągnąłem emulator pada X360 czy coś takiego, więc będzie pierwsza gierka którą przejdę na padzie, a klawiatura dalej mi nie działa.

 

Co do samej gry, to bardzo miła siekanka no i z IMHO ciekawą fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>Wedle Księgi Objawienia Nowego Testamentu autorstwa św. Jana, Czterej Jeźdźcy Apokalipsy zjawią się przed Sądem Ostatecznym, zwiastując rychły koniec doczesnego świata. Przełamanie przez Baranka siedmiu pieczęci w konsekwencji uwolni Wojnę, Zarazę, Głód i Śmierć, którzy dopełnią okrutnego proroctwa. Później zapanuje nowy porządek, ale zanim to nastąpi, ludzie poznają smak cierpienia jakiego nigdy wcześniej jeszcze nie doświadczyli. Pierwszy z tego zabójczego kwartetu podróżujący na koniu barwy ognia, rozpoznany zostanie po dzierżonym w prawicy orężu - wielkim mieczu. Powstanie wtedy naród przeciw narodowi, królestwo przeciw królestwu i rzeki spłyną krwią niewinnych lecz to wszystko będzie dopiero początkiem boleści. Jednak tylko Bóg raczy wiedzieć co mogłoby się stać, jeśli Wojna zostałby niecnie wykorzystany oraz wrobiony w wywołanie apokalipsy i jakie następstwa pociągnęłaby jego przedwczesna wizytacja. Taki ponury scenariusz przedstawia Darksiders: Wrath of War, doskonały „slaszer” z ambicjami inspirowany Apokalipsą św. Jana, przedstawiający konflikt pomiędzy niebem, piekłem i dużym wkurzonym gościem. Dzień Sądu Ostatecznego nastąpił wcześniej, choć w tym przypadku jest się z czego cieszyć... Dlaczego? Darksiders zwyczajnie kopie cztery litery!</p>

<p class="rteright"><b>Autor: </b>Caleb - Sebastian Oktaba</p>

PEŁNA TREŚĆ ARTYKUŁU NA ŁAMACH PORTALU PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna z najbardziej niedocenianych gier pod względem marketingowym, no ale jak jest wysoka jakość to duża reklama nie jest potrzebna ;). Tak zawsze chciałem, żeby powstał remake Legacy of Kain i się doczekałem! Nazywa się Darksiders :) Jest rewelacyjna, kto się lubiał w LoK to must have! Zresztą śmiem twierdzić, że to jedna z najlepszych gier tego typu, które wyszły na PC-ta (jak nie najlepsza) i pretenduje do gry roku w swoim gatunku. Mam tylko nadzieję, że druga część która jest w produkcji będzie też na PC-ta!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy. Nie mam pojęcia co ludzie widzą w tej grze. W porównaniu do DMC czy God of War to jest po prostu słabizna. Zmęczyłem do pierwszego lotu na pticy i dałem sobie siana - w lepsze celowniczki grałem na C64 - nie przymierzając Operation Wolf :D Rozwalanie jakiś wraków i klepanie w kółko tych samych mobków w kolejnych komnatach (testach?) - takie pierdółki powinny być w jakimś extra mode a nie w trybie podstawowym... No i nie cierpię komiksowego stylu a'la nowy Warcraft - przypakowany koleś biegający z pełną pieluchą... Na plus zaliczam tylko fajny soundtrack - przynajmniej tyle co go usłyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)No i nie cierpię komiksowego stylu a'la nowy Warcraft(...)

 

To po co sięgałeś po tytuł? Tak samo pewnie ominąłeś prócz wspomnianego WoW strzelanki pokroju XIII oraz Boarderlands. - ten sam klimat graficzny.

Podejście co najmniej dziwne. Jak coś mi się niepodoba to nawet 100/100 z recenzji i grupowa masturbacja na forach nie przekona mnie do tytułu który dla mnie wygląda mniej atrakcyjnie niż żona szefa w bikini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lubię sado-maso...?

 

Grafika jest dla mnie akurat najmniej istotna w równaniu sumującym ocenę gry. Starcrafta też przerobili na cukierkowatą modłę i jakoś nie przeszkodziło mi to w dobrej zabawie.

 

Borderlands akurat nijak nie ma się do Darksiders - tam grafika jest po prostu cell-shadingowa.

 

Grę kupiłem dawno temu po okazyjnej cenie i szczerze mówiąc podchodziłem do niej jak pies do jeża - jak się okazało słusznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do DMC czy God of War to jest po prostu słabizna.

 

DMC 4 w porownaniu do tego to slabizna. God of War nie podlega dyskusji... tam sa wieksze pieniadze wiec rezultaty sa lepsze. Zreszta w tym gatunku gier nic nie moze sie rownac z GoWem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz: Wiesz grafika to nie jest podstawowa rzecz, sam nie lubię takiej grafiki jak jest w XIII czy The Darkness II, a uważam, je za bardzo dobre gry tak jak i Darksaiders.

 

@Buziak: Oj nie zgodziłbym się, IMO DMC 4 to bardzo dobra gra i porównywalna z Darksaiders, przynajmniej mi obie sprawiły dużą fraidę, ale ja mam lekkie zboczenie na punkcie Dante, więc nie do końca obiektywnie je porównuję:) Oczywiście wszystko zależy od gustu:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...