Skocz do zawartości
tomcyk

MATRIX RELOADED !!!!!!!!!!w kinach

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje ze za bardzo czekaliscie na film i dlatego was rozczarowal,(...)

zapewne masz racje - ja osobiscie niejestem jakims tam fanem Matrycy (na 2 poszedlem bo fajne trailery byly ;)) i musze przyznac iz film dal mi kopa jak malo co (choc musze przyznac iz pod koniec strasznie zamotali :?)

autostrada, walka biala bronia, walka ze Smithami... ech tego sie szybko niezapomni 8)

 

 

:twisted: MATRIX HAS ME :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plik wazy 702 mb zresztą trza patrzec sciagac tylko ten co ma .avi 

a adres to tutaj

lulek.no-ip.com
To jest kinowka, SVCD, obraz nie jest najgorszy, widzialem gorsze kinowki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladac matrixa 2 na kompie to tak jak sluchac wyborow miss mokrego podkoszulka w radiu.

 

Po co Neo walczyl z agentami skoro i tak nie mogl ich zabic ? Zeby podniesc sobie skilla ? ;0 Koncowka to normalnie najwiekszy lol jaki ostatnio widzialem - "To be continued" - normalnie Dotyk Aniola sie chowa. Dwojka i trojka to wlasciwie bedzie jeden film - Z DWOJKI NIC NIE WYNIKA!!! To mnie najbardziej wkurzylo - nic sie nie rozwiazalo i trzeba czekac na trzecia czesc zeby sie dowiedziec. CHyba ten film jest nastawiony tylko i wylacznie na trzepanie kasy na popularnosci jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plik wazy 702 mb zresztą trza patrzec sciagac tylko ten co ma .avi 

a adres to tutaj

lulek.no-ip.com
TO JEST TYLKO 1 cd ???? Trochę mało chyba, skoro film trwa jakies 2h 20min (czyha ze się mylę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z kina i musze przyznać , że takiego czegoś już dawno nie widziałem. Totalna bzdura i badziew. Scena walki z klonami agentow wygladała jak ściagnieta z "Xena wojownicza księżniczka" :). A pościg poprostu przyspieszona tasma i po wszystkim nic specjalnego. Pojechali na popularnosci jedynki to wszystko. Na 3 nie ide do kina.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wroocilem z kina i ..........

 

 

nie wiem co napisać jestem zupełnie rozwalony filmem..

dopisze cos rano bo teraz to zbieram szczene z podłogi..i nie moge sie skupić

 

Piszcie jakei wrazenia po ogladnieciu:)

Nie wiem co Cię rozwaliło w tym filmie, dla mnie jest on przereklamowany, za dużo dłużyzn troche mnie przymulił ten film.

Ale każdy lubi co innego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnila sie jedna rzecz, ze w Matrixie jest drugi Matrix, albo NEO jest jakims autentycznie nadczlowiekiem. Poza tym to troche mnie wnerwila opcja Jezusa, kiedy to wskrzesil Trinity, przesada troche. Ogolnie film byl dobry, ale dopoki nie bedzie 3 to nie wiadomo jak sie konczy i to dodaje troche smaczku tej drugiej produkcji.

 

P.S. Szkoda ze nie zabil tego tworcy matrixa, ciekawe co by sie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje tylko tak

 

powinni zmienic tytul filmu na

Matrix: reanimacja

 

bo byla to nieudolna reanimacja fabuly i klimatu z pierwszej czesci

efekty specjalne, owszem byly miazdzace, ale to nie wystarczy zeby film byl dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Najpierw posiedzialem 40 min w sali kinowej aby miec dobre miejsce(Kinepolis) puzniej 20min reklam, ok zaczol sie film troche akcji gadania i pierprzenia o niczy az za duzo, ok zaczelo sie na dobre, akcja fajna itp.

a tu nagle napis c.d.n 8O :evil: 8O :evil: 8O :evil: 8O myslalem ze zaraz kogos zabije k.ur... zaczelo sie cos dziac a tam napis ze puzniej se obejze reszte filmu na kur... co to jest.

 

We wladcy pierscienia bylo to samo(pierwsza czesc) ale naszczescie to mialem na wideo.

 

Szlkoda bo film mi sie strasznie podobal ale koncowka mnie dobila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnila sie jedna rzecz, ze w Matrixie jest drugi Matrix, albo NEO jest jakims autentycznie nadczlowiekiem.

co do matrixa to wyjasnilo sie ze rzeczywiscie jest to juz 5 (czy moze 6) wersja matrixa, NEO jako wybraniec... to poprostu jakis błąd w jego programie, a to ze zatrzymał reka strażników w realnym świecie... może cos z tego bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Filmu 8O O to już Niedziela 8O :lol: :lol: 8) Film Fajny, ale ma 2 minusy:

1. 20 minut reklam przed samym filmem :evil: :evil: myślałem, że zajebie tego w reżyserce :evil:

2. Koniec Filmu, kulminacyjna scena i ...........Qfa.......... "to be continued" :evil: :evil:

Efekty miażdżą wszystko, sceny na autostradzie powaliły mnie, oraz text: "Where's my puss...." 8O :lol: :lol: :lol: 8) :D

To, że NEO wyczuwał w reality world te macki to cośz tego musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajo bylo i tyle a Neo przerodzi się jeszcze w Pokemona z zaczarowanym ołówkiem i wszyscy będą mogli go cmoknąć ... potem w 3-ciej części jeszcze odbuduje świat w mgnieniu oka (tu potrzebny ołówek) no a potem będzie super policjantem (poke..) i w ogole bedzie wypas'e

 

film OK ale 1 wymiata choc z efektami byla troche w tyle .

czekam na 3 bo tam ma sie @ll wyjasnic a potem juz tylko 9823670276028726 odcinków animowanej telenoweli animatrixa i saga skończona ...

 

 

aha ..

pijta więcej PoWeRaDe ....... musimy wyrobić normę :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajo bylo i tyle a Neo przerodzi się jeszcze w Pokemona z zaczarowanym ołówkiem i wszyscy będą mogli go cmoknąć ... potem w 3-ciej części jeszcze odbuduje świat w mgnieniu oka (tu potrzebny ołówek) no a potem będzie super policjantem (poke..) i w ogole bedzie wypas'e  

 

film OK ale 1 wymiata choc z efektami byla troche w tyle .

czekam na 3 bo tam ma sie @ll wyjasnic a potem juz tylko 9823670276028726 odcinków animowanej telenoweli animatrixa i saga skończona ...  

 

 

aha ..

pijta więcej PoWeRaDe ....... musimy wyrobić normę :)

 

pozdro

pamietam bajke pt zaczarownay olowek

heh zawsze o nim marzylem bedac dzieckiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O k.urwa ale zjebali film totalnie- ludzie gnili jak wychodzili. Zacytuję : " O k.urwa, oni większość kasy wydali na reklamę" :P Takiego nastepcy to się nie spodziewałem :( Pare fajnych efektów, ale gośćwali po mordzie laskę a tej nic, nawet siniaka- głupawe motywy- Neo wkłada rękę i reanimuje serce LOL!!! A ta końcówka to już wogóle......strach się bać co wymyślą jeszcze w 3 części :P Jak to skomentowali- " Podobny do Harego Potera, tylko jeszcze większa bujda".

 

NIe wiem, ale tak zjechany Atak Klonów miał więcej sensu i fabuły niż to, co zobaczyłem w Matrix 2- total nierealne sceny walk, fabuła do luwtu, przegadane pseudofilozoficzne teksty.....Fajnie, że miałem wejściówkę za darmo , bo na taki film 16 zł to bym nie wydał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nieprzychylna opinia.

Nie wytrzymałbym na tym filmie do końca, bo jest nudny i monotonny (sceny walk głównie). Film i tak odniesie sukces, żerująć na popularności części pierwszej. Ogólnie, nędzna produkcja. Coś mam wrażenie, że zapowiadany na wakacje Terminator 3 będzie podobny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, nie wieze [chociaz bardzo chcialbym] ze T3 udzwignie odpowiedzialnosc ktora narzucja mu T1, oraz w szczegolnosci T2.

 

NIewiem jak to niby by mieli zrobi, scenariusz w T2 byl genialny + Cameron, a teraz scenariusz cos dziwny [babka terminatro, widzialem screena co z reki strzela, jak Liu Kang :)], i nieoszukujmy sie rezyser to klasy Camerona nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystkie kontynuacje dobrych filmow to kicze z wyjatkiem terminatora. Bardzo licze na ten film, ale po obejrzeniu matrixa 2 moje obawy rosna. Nie wspomne juz o filmie Oszukac Przeznaczenie 2, bo to calkowita chala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystkie kontynuacje dobrych filmow to kicze z wyjatkiem terminatora.

Ja bym jeszcze dodal Szklana Pulapke - kazda kolejna czesc byla conajmniej tak dobra, jak poprzedniczka :)

 

Ale zgadza sie - w 99% przypadkow sequele nie dorastaja do piet poprzednikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem slowami gombrowicza w ferdydurke "jak zachwyca skoro nie zachwyca". Ja mam tylko nadzieje ze 2 czesc to tylko przejscie do rewelacyjnej czesci 3. Wierze w braci Wachowskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zludne marzenia... ciekawe co zrobia z Neo po tym, jak zatrzymal straznikow w real world... moze to byl tesh matrix, tylko inny :P ? Powiem jedno: fabule troche spieprzyli, natomiast efekty sa OK.

prawda - skoro maszyny niby juz 6 raz probuja zniszczyc to z marixem w matrixie musi cos byc.... ;) moze nasi bohaterowie obudza sie podobnie jak ta laska pod koniec Resident Evil [oni sami a w kolo pelno zombie] ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...