Skocz do zawartości
tomasir

Aida 32 - wyniki testów pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

@RIKER: respect :]

 

2 x Kingston KHX3200A/256, 2.5-3-3-7@450 (2.6V):

Read: 3324

Write: 1245

 

niestety 225 x 8 tylko bylo (komp nie wstaje przy wiekszym mnozniku - chyba procek sie buntuje (ew. zasilacz nie wydala - codeshit 350W poki co)), wiec nie na stale :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze prawie same AMD, ale...

R:5283

W:1763

Test na Everescie 1.10.106

Pamieci jak w podpisie, tylko chwilowo na FSB 200, na 221 byly znacznie lepsze ;) tylko sie pamiatki zaczely grzac i rozwazam zakup radiatorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uh...

R 2081

W 718

 

problem polega na tym ze mam jedna pamiec kingston 266 (dawala rade na 333, 2.5ns), dolozylem elixir 400 - >> i pamieci troche zle razem dzialaja.... :(( sflashowalem bios plyty do nowego (jest tam flexibility ram costam) - ale po uruchomieniu tej opcji nie moge na manual (k7s8x) dac magistrali wyzszej niz 166, przy 200 nie startuje wiec zworkami tez nie moge. Przy uruchomionej opcji i magistralce 166, pamieci synchronicznie - ich wydajnosc spadla do mniej niz 2000 w odczycie...Teraz wgralem bios 2.26, ustawilem magistrale na 176 (zawsze tak dzialala), pamieci dalem na 2x200 i timing 2.5.... i to jest max co moge wykrzesac ale stabilnosc pozostawia do zyczenia. Co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6x281

 

R: 3460

W: 1260

 

6.5x276

 

R: 3500

W: 1280

fsb fajne ale w porówaniu do mojego 225 to raczej nie wiele wiecej jaki ustawienia ...

Zgadza sie, ale nie oczekuj kosmicznej wydajnosci od procesora < 1700mhz.

 

Spojrz na zamieszczony wyzej screen RIKER'a - podobne fsb, te same timingi a 500mhz na procu przelozylo sie na 500mb w aidzie (nie wspominajac o keszu)

 

Przed chwila sprobowalem 6x275 czyli o 130 mhz mniej i wynik spadl do 3380/1240; za pare dni kupie mobila to bedzie lepiej :P choc i tak nie jest zle.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczyt 285

Zapis 103

 

normalnie nieznam sie ale po mojemu jak na mojego zlona to jakos malo co jest nietak jakis porady !! moje pamieci to 128 na pc133 z modulem J&A i 64 na pc 100 Infineon prosze o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawuam moje pytanko czy moj wynik jest ok. ?? czy nie a jezeli nie to co jest ??

zasyfiony system?

wylacz programy z traya i zobacz

jak dawno nie inestlowales systemu przeinstaluj i wtedy zapusc ale nie oczekuj cudow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawuam moje pytanko czy moj wynik jest ok. ?? czy nie a jezeli nie to co jest ??

Sam wiesz jaki jest.

W programie masz tam porównanie innych wyników na różnych konfiguracjach.

Twój wynik jest beznadziejny. Powinienes miec wiecej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe napiecie na lini 3.3V

mnie tez urzeklo ;)

ps: co korzysta z napiecia 3,3V zeby moglo sie spalic w kompie ??

 

Hipo: Ile max Ci ida te bh5 na 3,6V ? Bo za tydzien bede mial bh5... chce zrobic tego moda uniwersalnego do pamieci... i bede mial z tego co pamietam mozliwosc voltowania pamieci od 3,3 - 3,6V ...

 

Na 2,97v mialem 230 6-2-2-2 stable...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo ma BH6 :P

 

Na 3.6V robi chyba 250 w singlu, moze troche mniej (voltów) ;)

Jego pamięci nie są rewelacyjne :P

Najlepsze jakie widziałem to są Kingi Rapry Na 3.3V robią Dual 257FSB 2-2-2 :D

Moje na 3.4V tylko 248 ;) oczywiście dual, sigle to coś koło 255 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...