Skocz do zawartości
mlun

jaki geforce

Rekomendowane odpowiedzi

patrz na pamięci, tyo od nich będzie zależało jak się karta zakręci. procki idą prawie identycznie (taki sam chip) a kręcenie pamięci daje lepsze wyniki.

2 ostatnie cyfry na kostkach to ilość ns (nano sekund) i wybieraj kartę z najniższymi wartościami, najlepiej się zakręci.

ale różnice będą niewielkie więc nie warto dawać 100zł więcej za "najlepszą" niż za najtańszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno albatron jest niezły, lepszy od creative'a.

ponadto dobre powinny być MSI. niech posiadacze Ti4200 coś polecą.

sam sobie zaprzeczasz, bo Creative to MSI tylko z inna naklejka, wiec obie karty sa takie same, roznia sie cena na korzysc Creativa i wyposarzeniem na korzysc MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec : nie przeczę sobie bo nie napisałem że creative jest kiepski, napisałem że słąbszy od albatrona. i nie napisałem też że msi jest lepszy od albatrona czy creative'a. napisałem że też jest dobry.

wybierać trzeba po cenie bo różnica 10 czy 20 MHz na pamięci nie jest warta np. 100zł dopłaty za lepszą firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj CREATIVE'a

 

sam co prawda jestem posiadaczem ATI ale widzialem w akcji GF4Ti4200 od creative'a i musze przyznac ze za ta cene karta jest MAX SPAS !! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno albatron jest niezły, lepszy od creative'a.

ponadto dobre powinny być MSI. niech posiadacze Ti4200 coś polecą.

sam sobie zaprzeczasz, bo Creative to MSI tylko z inna naklejka, wiec obie karty sa takie same, roznia sie cena na korzysc Creativa i wyposarzeniem na korzysc MSI.

nie zgodze sie z toba , chocia do creatibvow daj stery od msi i pamieci mam 3,6 hyniksy , ale rezultaty krecenia roznia sie bardzo pomiedzy msi i creativem . przed zakupem mocno przejzalem inromacje o tych kartach i nikomu (nie znalazlem) nie udalo sie na creativie osiagnac cikawych wynikow oc. ja poprostu kupilem najtansza , dalem za nia 550zl. - moi zdaneim jedna z gorszych ti 4200, ale zalezy w jakiej relacji cenowej ona bedzie z innymi ti 4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PixelView GF4 ti4200 128MB ram, za 700zl to chyba naprawde zajebista oferta za jakies 40-50 zl drozej taki sam model ale od MSI. No ale za 700 to juz sa radki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja mam PixelView 64MB agp4x i wypas. Bardzo stabilnie dziala, dobry uklad TV (zdaje sie philips or sth.) Ladnie sie kreci - to co w podpisie przy full stabilnosci, bez dodatkowego chlodzenia, wiec sadze, nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...