Skocz do zawartości
kolorex

Jak wgrać Bios karty Graficznej Nivida 8600M Gs 256MB Asus F3SV

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy w sptawie biosu katy graficznej Nivida 8600M GS Asus F3SV a dokładniej(Z53SV).Nie umiem znalećś do niego biosu karty graficznrj jedyne co znalazłem to do GT.druga sprawa to moze mi ktoś powie jak go wgrać???

Edytowane przez kolorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij ten programik i edytuj nim bios karty.

Niestety nie mam pewnosci czy w ogole zostanie przeczytany bios karty 8600m, ale sprobuj.

 

NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor) 5.4 download - Programy & Spolszczenia

 

Bios mozesz sciagnac z karty nibitorem lub gpu-z.

 

http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Program,Windows,16750.html

 

W gpu-z pod logo nvidi jest znaczek. Kliknij go i zapisz bios do pliku (jak sie da).

Potem edytuj bios w nibitorze.

Napisz czy edycja jest mozliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GPU bios wersion widze tylko [unknown]a jak nacisne na ten znaczek pod logiem nivida to mi wyskakuje Bios reading not suppoted on this device. W tabeli GPU CLock mam 0MHz Default Clock tez 0

 

A co do nibitor to pokazuje mi tylko bios Nivida 8600M ale wszystkie tabele są puste

 

Tak to wygląda

post-181687-1271786658,62_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sprawdzałem tą strone niema na niej biosa do 8600M GS na ASUSA.Jest bios Nividy 8600M GS do ACER i niewiem czy taki bios moze być

 

A tak pozatym to jaki program jest najlepszy a moze najproszczy do fleszowania kart nivida

Edytowane przez kolorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nVflash.

 

Po co w ogole chcesz flashować bios? Masz jakieś problemy z wyświetlaniem grafiki? Jeśli tak, może to oznaczać uszkodzenie sprzętu - Mostki/gpu nvidii są z serii 6xxx, 7xxx i 8xxx z Data Code niższym niż 09 są wadliwe; mają tendenceje do 'odklejania sie' od płyty, usterka jest najczęściej spotykana w notebookach HP.

Zacznij od zmiany sterowników, być może to tylko ich wina że gpu-z nie pokazuje taktów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...