Skocz do zawartości
marcinek1992

Wybór Monitora do 600zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje Nowego monitora Prosze o doradzenie mi czegoś w przedziale cenowym do 600zł

http://www.gral.pl/LG_Electronics,prod_lista,g=monitor_lcd,pg=,idp=12,co=500,cd=1200,wyr=.html
Tu patrzyłem ale nie moge sie zdecydować który pomożecie mi?

plusy i minusy czy coś takiego

mój sprzęt to:

Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2100 MHz (10.5 x 200) 4000+

Nazwa płyty głównej Foxconn K8M890M2MB Series (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Ram: DIMM1: Hynix HYMP564U64CP8-Y5 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Karta wideo ATI Radeon X1550 Series (256 MB)

Odczyt By Everest

Chciałbym sobie troche i pograć i pobawić sie w Grafice komputerowej.

Jeśli to potrzebne to monitor mam teraz taki:

Dołączona grafika

Preferowane sklepy:

Gral.pl

Komputronik.pl

Edytowane przez marcinek1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz się odrobinę pobawić w jakąś "grafikę" to dozbieraj 200 zł do LG W2220P (matryca IPS). Jeśli chodzi o gry to Twoja karta graficzna w 1680x1050 w grach nie wydoli (a jeśli nawet to przy najniższej możliwej jakości renderingu) - pozostaje skalowanie/letterbox i niższa rozdzielczość.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...