Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze pozytywne recki final build-a się pojawiają:

 

http://pesevolves.wordpress.com/2010/09/04/pes-2011-final-build-hands-on-impressions/

 

I can honestly say if PES was the game you loved four years ago and walked away (understandably) then this is the game to bring you back, it will demand your patience as always, you will know the amount of dedication to be become good at the game.

Ogólnie recenzentm aż nie mógł uwierzyć w to jak bardzo różni się final build od bety MLO na konsole. Skąd mieli czas na poprawienie tylu rzeczy. Oczywiście w pozytywnym aspekcie. Napisał, że wszystko poprawili na lepsze (nawet to co wydawało się super juz w becie). Chwali też bramkarzy, no ale to czas pokaże. Wygląda na to, że w końcu animacje będą super jak za czasów przed next-gen-owych.

 

Jest jakaś nadzieja, że w końcu słowa "king is back" nie są rzucane na wiatr ;p Szkoda tylko, że demo pewnie dostaniemy z build-a bety ;( Ach ten (anty)marketing Konami....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami have announced that the PES 2011 demo will be launching September 8th for PS+ users, and 15th for regular PS3 and PC users. Xbox 360 SHOULD be out on the 15th too, but we’re still waiting for confirmation.

 

The teams in the demo will be Barcelona, Bayern Munich, Internacional & Chivas Guadalajara.

 

The stadiums in the demo are Konami, Camp Nou and Estadio Escorpio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna tym razem PL recenzja dema:

 

•• Już graliśmy: Pro Evolution Soccer 2011 | => Gamezilla.pl

 

No chyba w końcu się doczekaliśmy. I to nie przypadek bo na evo-web czy innych portalach Ci co grali w demo tak samo twierdzą. Jestem ciekaw czy do dema trafił final build bo może być jeszcze lepiej, czego przykładem jest artykuł, do którego link podałem wcześniej.

 

!

! Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ode mnie :]

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

Chyba pierwszy raz od x lat jest to, co było zapowiadane.. :rolleyes:

W sumie po każdym demku pes mam wrażenie, że jest lepiej niż w poprzedniej wersji, ale tutaj faktycznie bliżej tej grze do 5/6 niż zeszłorocznej edycji.

 

Większa dynamika, podajemy tam gdzie chcemy, można ładnie kontrolować siłę strzału, podania, loba itp. Jest chyba przywilej korzyści, tego nie było w poprzedniej wersji ? :]

 

Graficznie jakoś hmm.. niby ładna grafika, ale czuć już trochę upływ czasu, jakiś filtr chyba zastosowali, bo tekstury nie są takie ostre jak chociażby w 2010. Ogólnie trzeba się więcej wkręcić, popykać kilkanaście meczyków, żeby coś więcej powiedzieć na temat gameplay'a, to takie pierwsze wrażenia.

 

A i nie trzeba używać żadnego time-killera, połowa trwa jakoś długo jak na demko, 7-10" ? Także można bez presji czasu pograć. :]

 

Jestem ciekaw demka fify, czyżby w tym roku wypadało zakupić obydwa produkty... ? Aż nie chce mi się wierzyć, że na półce może stać na równi, obok siebie pes i fifa. :]

 

edit:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=L2QSwgo1WL4

 

Wrzucam kawałek replay'a (musi się przetrawić na yt, żeby była lepsza jakość) - poziom najwyższy albo prof.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba znowu wyjde z siebie, zeby nie mozna bylo ustawic speedu na spacji toz to przechodzi ludzkie granice. Mam perfekycjnie rozplanowane klawisze i od serii 2008 nie moge grac, bo nie moge przypisac biegu do spacji ... $@#$#@%$#%$#% ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia... System dokladnych podan chyba cienko wypadnie na klawiaturze, system manualnej zmiany zawodnikow dziala tragicznie w porownaniu do poprzedniej czesci. Wtopiony w tlo pasek sily podan/uderzen jest srednim pomyslem, nie wiadomo gdzie sie konczy. Grafika wyglada jak krok wstecz wzgledem poprzedniej czesci. Jedynie dodanie motion blura do powtorek byl strzalem w dziesiatke. W koncu replaye wygladaja porzadnie i nie ma sytuacji ze fajnie strzelona bramka 4s temu na powtorce wyglada jak zwyklo strzelony kapec.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demko stwierdzam, ze taki produkt to oni moga sobie sprzedac, ale najwyzej na iPhone, albo Wii.

Co to ma byc, jak ci zawodnicy sie ruszaja, gdzie tutaj jest ten pierdylion animacji motion capture, pytam gdzie? Odbiory pilki wywoluja u mnie smiech rozpaczy, czy jest tu w ogole zaimplementowany jakis system kolizji w tej grze? Gra jest brzydka i sztuczna, nie wyobrazam sobie, aby ktos kto mial stycznosc z World Cup 2010 lub FIFA10 na konsole rozwazal zakup tego pol-produktu. Mysle, ze FIFA11 na PC mimo tego, ze bedzie dzialac na silniku WC2010 skopie ostro dupe Konami i dopiero za rok/dwa zobaczymy prawdziwa rewolucje w PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demko stwierdzam, ze taki produkt to oni moga sobie sprzedac, ale najwyzej na iPhone, albo Wii.

Co to ma byc, jak ci zawodnicy sie ruszaja, gdzie tutaj jest ten pierdylion animacji motion capture, pytam gdzie? Odbiory pilki wywoluja u mnie smiech rozpaczy, czy jest tu w ogole zaimplementowany jakis system kolizji w tej grze? Gra jest brzydka i sztuczna, nie wyobrazam sobie, aby ktos kto mial stycznosc z World Cup 2010 lub FIFA10 na konsole rozwazal zakup tego pol-produktu. Mysle, ze FIFA11 na PC mimo tego, ze bedzie dzialac na silniku WC2010 skopie ostro dupe Konami i dopiero za rok/dwa zobaczymy prawdziwa rewolucje w PES.

 

Wszystko to kwestia gustu, bylo to juz nie raz podkreslane. Ja np. FIFY nie kupie bo dla mnie jest wstretna i nierealistyczna, jak dla mnie animacja wyglada lepiej w PESie i napewno bedzie to jedna z pierwszych gier, ktora kupie po kupnie ps3.

 

Tak samo moga mi ludzie mowic, ze Q3 jest swietny i jestem leszcz jak go nie lubie. Wedlug mnie ta gra to wielka pomylka, dlatego ile gier tylu ludzi, jedna podoba sie temu, druga temu. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia gustu, bylo to juz nie raz podkreslane. Ja np. FIFY nie kupie bo dla mnie jest wstretna i nierealistyczna, jak dla mnie animacja wyglada lepiej w PESie i napewno bedzie to jedna z pierwszych gier, ktora kupie po kupnie ps3.

 

Tak samo moga mi ludzie mowic, ze Q3 jest swietny i jestem leszcz jak go nie lubie. Wedlug mnie ta gra to wielka pomylka, dlatego ile gier tylu ludzi, jedna podoba sie temu, druga temu. Pozdro!

 

Ze jest wstretna (cokolwiek to oznacza) i nierealistyczna to moge to przyjac do wiadomosci, ale ze niby animacje wygladaja lepiej, tutaj juz musialem sie poturlac po podlodze :lol2: :lol2: :lol2:

 

O ile w dwoch pierwszych moze chodzic o gust, o tyle w tym ostatnim podchodzi to pod wade wzroku :lol2:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę z innej beczki, bo problem dotyczy instalacji. A ta wymaga prawie 3 GB miejsca na dysku C mimo iż katalog docelowy znajduje się na innej partycji. Nie mam możliwości zwolnienia więcej miejsca, chyba że zacznę kasować pliki systemowe ;) Katalog TEMP już przeniosłem na inny dysk, ale nie pomogło. Tylko w tej instalce mam takie problemy, reszta nie woła o jakiekolwiek miejsce na C. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez mam 60, ale co pewien czas taka przycinka sie pojawi. Grasz na klawiaturze? Masz moze jakis pomysl zeby na G15-tce ustawic dash na spacje? :rolleyes:

 

Gram na klawie póki co, bo joy mi coś nie fika ostatnio.. może pobaw się jakimś remapperem, żeby na czas gry przestawiało klawisze. :] Bo przypisać tak normalnie się chyba nie da, kiedyś próbowałem "pause" przestawić i dałem za wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignus, miałem dokładnie taki sam problem u mnie, ale po zmianie lokalizacji folderu Temp w zmiennych środowiskowych [konieczne ponowne uruchomienie systemu] wszystko poszło ok.

 

Zrobiłem tak wcześniej, komputer był restartowany i dalej to samo. Jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu meczach podzielam zdanie kucyka (co więcej nie mam ochoty grać dalej w to). Jest lepsza niż 2010 ale to za mało i w ciąż za dużo bug-ów. Fifa 11 niestety(stety) pozamiatała pes-a w każdym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze jest wstretna (cokolwiek to oznacza) i nierealistyczna to moge to przyjac do wiadomosci, ale ze niby animacje wygladaja lepiej, tutaj juz musialem sie poturlac po podlodze :lol2: :lol2: :lol2:

 

O ile w dwoch pierwszych moze chodzic o gust, o tyle w tym ostatnim podchodzi to pod wade wzroku :lol2:

 

Czyli ludzie ktorzy uwazaja, ze animacje w nba live jest lepsza niz w nba 2k sa jedynymi ktorzy maja racje ?? Nie powiem, ze to banda kretynow ale, ze moim zdaniem animacja w grach 2k stoi o poziom wyzej, podkreslam moim zdaniem.

 

No sorry ale przy przejeciu pilki w fifie pilkarz wyglada jak by sie wybieral w podroz kosmiczna ... to jest tylko i wylacznie moje zdanie. Slepy nie jestem wzrok mam idealny. Moje zdanie na temat fify nie jest oparte na filmikach z yt ale tylko i wylacznie na wlasnych doznaniach z grania w ta gre. Dla mnie o wiele bardziej jest przyjemny pes, mam znajomych, ktorzy lupia w fife i jak sie spotykamy zagramy i w fife i w pesa. Nie przekonala mnie fifa do siebie. Juz od fify wole zagrac sobie w SS tez mam tam dynamiczny gameplay :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem trochę gameplay'a z PESa na YouTube... http://www.youtube.com/watch?v=1KnKD8ePqQc

FIFE 2011 też już grałem, ale nie przypadła mi do gustu (tak jak zresztą każda jej część). Dla mnie PES rządzi i tyle. A grafa w FIFIE jest żałosna... wszystko na max i wygląda 100x gorzej niż 10 na X360. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem trochę gameplay'a z PESa na YouTube... http://www.youtube.com/watch?v=1KnKD8ePqQc

FIFE 2011 też już grałem, ale nie przypadła mi do gustu (tak jak zresztą każda jej część). Dla mnie PES rządzi i tyle. A grafa w FIFIE jest żałosna... wszystko na max i wygląda 100x gorzej niż 10 na X360. :angry:

 

no co Ty gadasz:) u mnie fifa wyglada rewelacyjnie pod wzgledem graficznym, gra sie też bardzo fajnie.... pesik też fajny , musze troche pograc wiecej aby ocenić co będzie lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie dokończyłem pierwszej połowy gry w demo, gdyż ta gra jest naprawdę żenująca. Czekam na nią już bardzo długo, ale system podań miał być dobry a jest żenujący (działa z opóźnieniem - lag), grafika jest okropna (rozdzielczość 1920x1080, max detale i do tego TV Toshiba 40XV733), ruchy zaodników, no wsyztsko jest skopane w tej grze, jejku mam nadzieję, że full wersja będzie inna bo normalnie jestem załamany.

 

EDIT:

No i kolejna minuta gry - próbowałem się przełamać.

Zauważyłem, że każdy zawodnik jak biega z piłką ma konkretnego garba. Kurcze przed chwilą oglądałem mecz w TV i naprawdę takiego garba nie zaobserwowałem u żadnego zawodnika. Fizyka piłki fatalna - podanie na początku super szybko leci i nagle piłka hamuje. Odnoszę wrażenie jakby piłka miała ukryty spadochron. Podania w tej grze są fatalne.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...