Skocz do zawartości
Taso

Eurowizja...

Rekomendowane odpowiedzi

nienawidze obecnych wilkow, ale....

dlaczego nie pojechali??!!

 

to bylo zalosne.... :(

 

az obejrzlaem ;p

Heh, a zwrociles uwage jak gustownie byl ubrany nasz "gwiazdor" Wisniewski? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze obecnych wilkow, ale....

dlaczego nie pojechali??!!

 

to bylo zalosne.... :(

 

az obejrzlaem ;p

Heh, a zwrociles uwage jak gustownie byl ubrany nasz "gwiazdor" Wisniewski? :lol:

taaaa.....

pieknie.....

nawet przebiegl obok publicznosci... :lol:

 

ehhh......

na banicje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze obecnych wilkow, ale....

dlaczego nie pojechali??!!

 

to bylo zalosne.... :(

 

az obejrzlaem ;p

Heh, a zwrociles uwage jak gustownie byl ubrany nasz "gwiazdor" Wisniewski? :lol:
Pięknie się komponowały te białe gołębie z jego gołębią mordą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sie tylko liczy zeby w koncu zajac jakies dobre miejsce na tym konkursie, a nie ciagle w ostatniej trojce ...

 

a swoja droga ... moim zdaniem Ich 3 wypadlo calkiem, calkiem ... przynajmniej nie byli tak "sztywni" jak wiekszosc pozostalych wykonawcow ....

 

no i Tatu [glowny faworyt] z ta kiepska piosenka :/ powinny zaspiewac parodie swojego wlasnego utworu pt. "Nas wypierd.ola"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie (i panie :P ), glosujemy szybciutko ile glosow dostaniemy... Ja stawiam na -2 :P  :lol:  :wink:

<span style="color:red;">[ciach!]</span> w to wbijam... Wieś tańczy i śpiewa.

 

A w tym momencie wpadła podekscytowana siostra...matko :roll: "Wiesz ich troje miało najlepszą piosenkę, bo reszta była gorsza" Ludzie wybaczam jej młody wiek, ma 12 lat :?

 

Jak ktoś już wspomniał, cała ta euroschiza to najbardziej ciach!owy, s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iały pomysł jakiegoś <span style="color:red;">[ciach!]</span>lniętego ciach!a... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He szkoda to oglondac hehhe same zespoly co sie na wiejskie festyny nadja. I to odbrze ze Wilki nie pojechaly bo to za kiepski festiwal jak na nich. Poziom muzyki Ich Troje akurat pasuje do tego festiwalu ( czytac. mizerny ). Wykonawcow tam wystepujacych moza porowanc do muzyki Britney Spears, Ich Troje, Maryli Rodowicz, Krzysztofa Krawczyka, I KAJI PASCHALSKIEJ <<<<<< FEEEE PASKUDA I TO W DODATKU GLUPIA.

 

A zapomnial bym Edyty Górniak i wykonania hymnu ( tragedja do potegi, nie kwalifikuje sie do zadnej kategorii, tylko zeslac ja na sybir, wyla jak wilkolak ). :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..... czy ja wiem...... chyba nie tak źle nie jest.....................w europie nie ma tylu głupich ludzi by zagłosowali na ich troje, myśle że najwyżej 1 i to przez pomyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze Ich Troje nie wypadlo wcale tak zle na tle innych zespolow :? :? Poziom tego konkursu rzeczywiscie wysoki... Tandeta, kicz i zenada.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście Austrie ?? Przy nich POLSKA to Mistrzostwo Świata

Mimo bardzo niepochlebnych komentarzy powyżej JA trzymam za nich kciuki. A co niech wygrają. Już pIASEK pokazał jak w Polsce się "śpiewa" więc gorzej być niemoże.

Jestem na TAK

 

Można sobie teraz po mnie pojechać :))

 

Polska Polska !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że eurowizja już była :? . Deja vu?

Właściwie to nie wiem gdzie o tym napisać ale dzisiaj widziałem śmietnik którego właściciel aby powstrzymać niepowołanych ludzi od korzystania z niego zamknął go na kłudkę i łańcuch :lol: . I to o tym myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie nieeeee... ja nie moge... dobijcie mnieee.... jak z takim Wiśniewskim na świat wychodzimy to ja sie nie przyznaje, ze jestem polakiem.  :evil:

Jeżeli przez jednego Pana W. tracisz poczucie przynależności narodowej to przykro mi bardzo i żal mi Ciebie.

Ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem!! Wali mnie, że mamy nienajlepszą opinie na świecie, ale MY mamy szanse to zmienić (nie uważasz sie za lepszego od "wzorca" ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie nieeeee... ja nie moge... dobijcie mnieee.... jak z takim Wiśniewskim na świat wychodzimy to ja sie nie przyznaje, ze jestem polakiem.  :evil:

Jeżeli przez jednego Pana W. tracisz poczucie przynależności narodowej to przykro mi bardzo i żal mi Ciebie.

Ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem!! Wali mnie, że mamy nienajlepszą opinie na świecie, ale MY mamy szanse to zmienić (nie uważasz sie za lepszego od "wzorca" ??)

Oczywiście, ze MY mamy okazje to zmienić. Mamy kupe utalentowanych ludzi w kraju - patrz Tomek Bagiński, ale właśnie przez takie "gwiazdy" jak pan W. szersza publika wyrabia sobie o nas opinie i to mnie martwi. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że "Dobra opinię traci się łatwo, a na dobrą trzeba pracować latami"

Długo bedzie pokutować obraz Polaka-"krętacza" poza naszymi granicami, ale trzeba sie starać i pokazywać, że dużo potrafimy i jesteśmy wartościowymi ludźmi.

 

BTW. Polska na 7. GRATULACJE

Przynajmniej pojedziemy za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO borze co za prezenterzy... wieś, co za zespoły... wieś poza tym wszystko to wieś , normalnie żałuje że obejrzałem(chociarz nieźle się usmiałem)

a największa wieś to ten zespół co wygrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... strona muzyczna to <span style="color:red;">[ciach!]</span>.nia!!! ale niektóre elementy wizualne szczególnie GRECJA były Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika mniaaam... Dołączona grafikahehehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...