Skocz do zawartości
Sobota

Klawiatura co się z nią dzieje

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z klawiaturą? Pisze na forum nagle zamiast liter mam ŚĆć itp.. nic nie pomaga kilka razy restartuje i to samo. Przepinam klawe i mysz na iny USB to samo.. A w końcu XP ładuje to samo przy logowaniu pozamieniane funkcje ale enter działa poprawnie.. Loguje się i to samo, potem się poprawia i w XP jak i w 7 mam normalnie wszytko.

 

Coś takiego miałem 2 razy ale wcześniej restart pomógł i zmiana portu.<br>

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal inne układy klawiatury. Wątpię jednak, aby to było rozwiązaniem.

 

1. Sprawdź, czy nie zacina się ALT. Może też ze zbyt częstego używania sam opadać.

2. Jeśli klawiatura ma swoje lata, to kabel mógł się ułamać przy wyjściu z klawiatury lub na jakimś wygięciu w dowolnym jego miejscu.

3. Klawiatury można przepinać na żywo, więc jak się sytuacja znów powtórzy, to podłącz inną klawiaturę. Jak to pomoże, to kabelek do naprawy lub szukasz nowej klawiatury.

4. Jest jeszcze opcja, że jakiś programik coś miesza. Zazwyczaj jednak przypadek był odwrotny - klawisze działały normalnie tylko brakowało polskich znaków - np słynny problem z bodajże literą "ć" w ATI CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...