Skocz do zawartości
dioda

Sprzecior do ~2800 (ocena konfiguracji)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę koleżance (a dokladniej dla jej syna, czyli małego gracza)złożyć kompa, z rożnych dostępnych źródeł mam już wstępną konfiguracje. Ceny pewnie troche wyższe ale to tez jest zależne od serwisu i dostępu, chodzi o sama konfiguracje:

 

CPU: Athlon II X4 60 AM3 2.8Ghz 2 MB ADX630WF

MOBO: GIGABYTE GA-770T-USB3 AMD770/DDR3/RAID

MEM: DDR3 4GB dual 2 x 2048/1333 cl9 Kingston

CASE+PSU: Coolermaster Elite 334 460W black RC-334

GPU: Asus Radeon 5750 1GB DDR5 EAH5750 FL/2D

HDD: 500GB Caviar 32MB 3,5" SATAII WD5000AADS

DVD: nagr. LG GH22LS50 SATA LS czarna bulk

OS: Windows 7 Home Premium 64 bit PL

 

Ewentualnie czy cosik trzeba zmienić, czy ten zasilacz da rade?, sprzęt będzie służył pewnie do grania, zero oc ani zmiany konfigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś następnym razem pomyśleć zamiast bezmyślnie kopiować zestaw z polecanych?

OC nie będzie więc lepsze chłodzenie nie jest potrzebne. dioda w przeciwieństwie do Ciebie w cenie zestawu wziął pod uwagę koszt systemu.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myślałem nad Ati 5770 ale to już troszkę więcej kosztuje, sprzedawca w sklepie chciał mi wcisnąć GeForce 250 GTS, nie wiedziałem co powiedzieć. Może zmienić tego Athlona II na Phenoma II, sam juz nie wiem.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komputroniku jest drogo.

 

 

Wiem ze jest drogo, ale chodzi oto zeby serwis i sklep byl na miejscu w Wawie i zaraz mi nie upadl, jak dla mnie bym sam sobie poskładał ale kobieta oczekuje bezproblemowego użytkowania i nie użerania się z serwisem. Chyba ze jakiś inny salon w wawie polecicie. Co do Asrocka średnio przekonująca firma :/

Edytowane przez dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym zasilaczem Cooler Mastera do diupy te 460 W? nie uciągnie tego będzie głośno? . Razem jest taniej podejrzewam ze w środku siedzi seria Elite 460W, cena wychodzi atrakcyjnie, wie może nie powinno się na nim oszczędzać, ale tak jak mówłem ten sprzęt jest dla małego gracza który nic nie będzie dłubał (prezent komunijny).

Edytowane przez dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Interista

Szczerze, to i tak tego na razie nie wykorzystasz. Chyba, że jesteś osobą lubiącą coś mieć tylko dla szpanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra cosik takiego na agito.pl zlozylem, patrzac na rozne testy chyba sie nie da nic wiecej ciekawego zlozyc, plyta dosyc tanio wyszła, chyba mają jakąś promocję ;), a oto konfig:

 

Procesor: AMD Athlon II x4 630 AM3 BOX

Płyta główna: Gigabyte GA-770T-USB3

Pamięć: Goodram DDR3 Dual Channel 2x2048MB 1333MHz CL9.0 BOX

Grafika: Asus Radeon HD 5770 Copper Cooler 512MB DDR5 PCI-E BOX

Dysk twardy: Samsung SpinPoint F3 HD502HJ (500GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300)

Napęd optyczny: Samsung SH-S223C/BEBE czarny OEM

Obudowa: Cooler Master Elite 330 czarno-srebrna

Zasilacz: OCZ Stealthxstream 500W

System: Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit PL DVD OEM

 

Cena 2751 zł. Odbiór możliwy osobisty w wawie, mam nadzieje że to zostanie przez nich złożone i uruchomione.

Edytowane przez dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...