Skocz do zawartości
Ituriel

Nie klikaj tu !

Rekomendowane odpowiedzi

Ok ; to raczej najbardziej dopracowana wersja jaka widzialem ;] Jesli masz explorera , to bez resetu sie nie obedzie ;P

ok here we go !

Jesli nad czyms pracujesz - word etc. to LEPIEJ ZAPISZ.

www.napalone16.prv.pl

 

Nie ponosze odpowiedzialnosci za straty moralne , psychiczne , finansowe i artystyczne z powodu uruchomienia tego linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ituriel przynajmniej ostrzegł. a zdazył sie juz na tym forum taki baran, który umieścił podobnego linka i nie ostrzegł. wtedy o 5 nad ranem straciłem cały rysunek z cada przez tego debila. jakbym go wtedy spotkał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ituriel przynajmniej ostrzegł. a zdazył sie juz na tym forum taki baran, który umieścił podobnego linka i nie ostrzegł. wtedy o 5 nad ranem straciłem cały rysunek z cada przez tego debila. jakbym go wtedy spotkał...

jak piszesz o tym temacie http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=30187&highlight= to wlasnie mnie spotkales :P i co masz pretensje do mnie ze najpierw kliknales zanim przeczytales odnosnik z opisem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan czlowieku co rusz napieprzasz durnymi postami - jak nie podoba ci sie topic to nie komentuj, juz czasem mam dosyc jak widze tego wqrzajacego jasia fasole i kolo niego durne posty :x

 

ituriel ostrzegl co sie stanie po kliknieciu , a ty od razu z (_|_) strzelasz

 

N/C :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan czlowieku co rusz napieprzasz durnymi postami - jak nie podoba ci sie topic to nie komentuj, juz czasem mam dosyc jak widze tego wqrzajacego jasia fasole i kolo niego durne posty :x  

 

ituriel ostrzegl co sie stanie po kliknieciu , a ty od razu z (_|_) strzelasz  

 

N/C :?

masz pecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ; to raczej najbardziej dopracowana wersja jaka widzialem ;] Jesli masz explorera , to bez resetu sie nie obedzie ;P

ok here we go !

Jesli nad czyms pracujesz - word etc. to LEPIEJ ZAPISZ.

www.napalone16.prv.pl

 

Nie ponosze odpowiedzialnosci za straty moralne , psychiczne , finansowe i artystyczne z powodu uruchomienia tego linku.

ta strona jest stara jak swiat..... pozatym pio ch.uja dajesz to na forum?!!

 

aha.. zapomnialem ..... i ta strone spokojnie bez resetu sie zamyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha.. zapomnialem ..... i ta strone spokojnie bez resetu sie zamyka

No wlasnie :P Daje koledze linka (po kim jak po kim, ale po nim sie akurat nie spodziewalem zeby zdolal uniknac restartowania kompa) i du.pa :P Nie udalo sie, poradzil sobie bez problemow :wink: Cienkie to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opera na cos takiego nie pozwala :P

Nie ? U mnie pozwolila, ale wystarczylo ctrl+ alt + del zamknolem opere i reszta tez sie zamknela :D

to tym tekscie sprawdzilem i rzeczywiscie opere to tez polozylo mimo zablokowania pop-upow. gdyby te okienka byly w HTMLu to by nie wyskoczyly, a te mendy byly w javie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...