Skocz do zawartości
ilovex

Duża myszka nie do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką moglibyście polecić dużą myszkę (najlepiej profilowaną dla praworęcznych) do normalnego użytku - nie do grania?

Ideałem był Cooltek Hurricane lub Logitech Revolution, ale pierwszej chyba już nie ma w sprzedaży, a druga jest za droga.

Nie wiem czy ma to znaczenie, ale pracuję w 1920x1200. Aktualnie mam myszkę icon7 1000dpi i przeskok przy minimalnym ruchu wynosi kilka pikseli. Niby nie jestem grafikiem, ani graczem, żebym potrzebował ogromnej precyzji, ale fajnie by było, gdyby myszka pozwalała na ruch co 1 px.

Mam czarną podkładkę materiałową - podobno niektóre myszki gubią się na takich powierzchniach.

Ważne, by była jak najtańsza. Mogą być również używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl nad a4 tech x748 - duza, wygodna myszka z bardzo dobrym sensorem. Z wykonaniem ciut gorzej ale wszystkiego jak najtaniej miec nie mozna (chyba, ze trafisz na nowa "refurbished" mx518 na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w x738k padla (chyba po 1-2 miesiacach) rolka i pojechala do reklamacji ;)

na szybko kupilem sobie takiego dell'a z allegro (caly czarny, w trapezie napis dell) - poki co do pracy biurowej jest bardzo fajna (a dlugo siedze przy kompie) , no i ta cena ~22zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracuję w 1920x1200. Aktualnie mam myszkę icon7 1000dpi i przeskok przy minimalnym ruchu wynosi kilka pikseli.

 

Jeśli masz jakieś sterowniki firmy icon zainstalowane to je odinstaluj. Suwak szybkości wskaźnika w windows ustaw na środek, mysz jeśli ma funkcję wybierania rozdzielczości przyciskiem ustaw na 1000 dpi. Jeśli masz zaznaczoną opcję "zwiększ precyzję wskaźnika" to usuń to zaznaczenie.

 

Ogólnie masz coś spaprane w ustawieniach, bo tylko w ten sposób można otrzymać przeskoki co kilka pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...