Skocz do zawartości
drego

Pojemny i cichy dysk do danych

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dysku do danych, możliwie jak największy do max 300 zł. Tylko do danych, filmy i muza,ewentualnie instalki jakieś itp

Będzie współpracował z Western Digital 640GB 7200rpm 16MB cache SATAII [WD6400AAKS]

Zastanawiam się nad takim czymś:

Samsung 1 TB 5400rpm 32MB cache SATA-II F2EG [HD103SI] - 269zł : Esc.pl

Samsung 1 TB 5400rpm 32MB cache SATA-II F3EG [HD105SI] - 279zł : Esc.pl

Tylko z esc.pl

Edytowane przez drego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 154UI - bardzo fajny i cichy dysk - warto dołożyc tych parę groszy

 

Witam

Poczytałem o tym samsungu 1,5 TB F3 i podobno lepszy jest niby od wersji 1TB. A cena naprawdę wysoka w esc. A upierałem się przy nim bo bym to dołączył do innego zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się dopytania z lekka modyfikacja:

 

Jestem zmuszony kupić nowy dysk na magazyn o pojemności 1TB do 2TB koniecznie cichy. Rozważałem Samsunga  2TB 32MB HD203WI i WD WD20EARS 2TB sATA II 64MB ale nie jestem do niech w pełni przekonany :(

 

Any Tips? Charts? Ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się dopytania z lekka modyfikacja:

 

Jestem zmuszony kupić nowy dysk na magazyn o pojemności 1TB do 2TB koniecznie cichy. Rozważałem Samsunga  2TB 32MB HD203WI i WD WD20EARS 2TB sATA II 64MB ale nie jestem do niech w pełni przekonany :(

 

Any Tips? Charts? Ideas?

 

Mam Samsunga HD203WI i WD15EARS - samsung generalnie jest glosniejszy i bardziej wibruje, ale nie wiem czy WD 2TB z czterema talerzami nie bedzie podobny do niego (z testow na sieci wynika ze jest troche cichszy). Dysk dziala poprawnie, jest troche szybszy od mojego WD (ktory, nawiasem mowiac, idzie na gware bo ma bad sektory). Samsung jest tez chlodniejszy, dysk mam od 2 tygodni wiec ciezko cos powiedziec o niezawodnosci - na newegg.com wypada najlepiej z duzych dyskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...