Skocz do zawartości
giecek

Jaki switch 24 portowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiegoś taniego switcha 24 portowego, tani do ok 200zł.

Podłączonego do niego będą komputery oraz czytniki Kontroli Dostępu i Rejestracji czasu pracy.

Ważne aby był stabilny i się nie wieszał/gubił sygnału.

Jeśli można to prosiłbym o wybranie czegoś z poniższej ofert:

Huby, Switche 24 porty cena - Porównanie cen w sklepach

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP-Link TL-SF1024 albo DES-1024D.... ale w tej kwocie, co byś nie wybrał to będziesz w miarę zadowolony i większych różnic w działaniu/stabilności/jakości nie uświadczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, za 80-130zł można dostać na allegro bez problemu. I widzę, że najbardziej chwytnym modelem jest 3300 XM. Szkoda tylko, że gwara taka krótka,nie wiem czy szefostwo na to się zgodzi,bo switch ma być do firmy:) A jeśli nie 3Com i D-Link to co innego? Bo w sumie ciekawie jeszcze wyglądają Netgear oraz Planet.

Czekam na dalsze propozycje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w robocie od prawie już 6 lat Planet FNSW 2401. Nie wiem czy go kiedykolwiek musiałem "resetować", najzwyczajniej nie pamiętam - więc jeśli nawet to raz, góra dwa razy. Wkręciłem go w szafę, podpięte jest doń 20 kompków w takim typowym biurowym LAN. Działa solidnie, mruga diodkami, przewala pracowicie te pakiety :) Nie jest to oczywiście Cisco czy 3Com, nie można nim zarządzać ale za te 2 stówki da się go dziś kupić i gdybym musiał to bym bez szczególnego ociągania kupił taki raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...