Skocz do zawartości
lisciu

Monitor do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Acer 23.6" GD245HQbid 3D (120Hz) kompatybilny z zestawem nVidia 3D Vision. Za 1386 PLN można do dostać.

 

pozdrawiam,

 

Jeśli ma to być monitor do "tylko i wyłącznie gier" to oczywiście wybór dobry ... ale do "grafiki" absolutnie nie (TN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ten Acer wspiera 3D i jest cacy... polecacie go, a ciekawy jestem czy w ogóle widzieliście jaki daje obraz? Bo ja widziałem i odradzam ale to tylko moja subiektywna opinia. W tej cenie powinenieś wyrwać IIYAMA Prolite E2710HDS. 27", hdmi, 2ms itp. itd. Wątpię czy potrzebujesz lepszej matrycy niż TN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ten Acer wspiera 3D i jest cacy... polecacie go, a ciekawy jestem czy w ogóle widzieliście jaki daje obraz? Bo ja widziałem i odradzam ale to tylko moja subiektywna opinia. W tej cenie powinenieś wyrwać IIYAMA Prolite E2710HDS. 27", hdmi, 2ms itp. itd. Wątpię czy potrzebujesz lepszej matrycy niż TN

 

no nie uwierzę, że nie widziałeś różnicy 120Hz vs 60Hz... - chyba widziałeś jakiś inny monitor albo ten oglądany nie był ustawiony na tryb 120Hz albo ...? - bo we wszystkich TN'kach reszta parametrów obrazu to prawie to samo i nie doszukujmy się tam jakiś szczególnych walorów obrazu w poszczegolnych modelach - bo na tej matrycy cudów nie uzyskasz

w pełni zgadzam się z Kyle:

"Jeśli ma to być monitor do "tylko i wyłącznie gier" to oczywiście wybór dobry ... ale do "grafiki" absolutnie nie"

bo jesli do gier to na razie nic lepszego od 120Hz nie ma... - i nie chodzi tu o 3D - samo 120Hz bez pipierdułek w stylu okularki 3D - w szybkich grach FPP/RTS po prostu zmiata cała resztę monitorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, nie interesuje się 3d wcale ;) A póki co jakoś mierze w coś lepszego niż TN, to nie ma być tylko do gier monitor, gry i owszem bo ps3 będzie podłączony, ale normalnie poza rozrywką służyć będzie do:

 

-Obróbki zdjęć (przydało by się, żeby jakoś te kolory odwzorował tak jak ja chce by każdy widział)

-SolidWorks, program CAD'owski do modelowania tam kolory raczej nie mają znaczenia.

-Filmy HD

 

 

Stąd mój pomysł z tym samsungiem.

 

Co dalej o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...