Skocz do zawartości
dawid2323

jakÄ… kartÄ™ graficznÄ…?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz w miarę dobry proc to warto dołożyć do 5770. W tej cenie jednak 4850 to IMO najlepszy wybór. Jak kolega wyżej napisał podaj resztę konfiga. I to szczegółowo z uwzględnieniem wszystkich podzespołów. Marka i model. "Zasilacz 400 W" (przykład w jednym z podobnych tematów) za wiele nam nie powie. No i jaki monitor posiadasz. W jakiej rozdzielczości masz zamiar grać, bo jak zgaduje do tego celu kupujesz nową kartę graficzną.

 

Na przyszłość rozejrzyj się troszkę w danym dziale zanim założysz temat. Masz przyklejony temat "Jaką kartę graficzną kupić". Sporo osób tam zagląda i z pewnością ktoś, by Ci coś doradził.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz,zasilacz mam chieftec 450w.Resztę tzn.procesor,pł.główna i obudowe :) będę kupował.

Procesor wezmę chyba ten:

 

http://www.komputronik.pl/index.php/product/64798/Podzespo_y_PC/Procesory/Intel_Pentium_Dual_Core_E5300_2_6_GHz_BOX.html

 

może polecicie lepszy w podobnej cenie z kasą za bardzo poszaleć nie mogę.Monitor posiadam samsunga 17 ale może będę za jakiś czas zmieniał.Jeszcze mam pytanie dlaczego ten procesor:

 

http://www.komputronik.pl/index.php/product/69092/Podzespo_y_PC/Procesory/Intel_Pentium_Dual_Core_E5400_2_7_GHz_BOX.html

 

jest tańszy od tego co podałem wcześniej niby nowszy i szybszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanów się czy jest sens kupować coś na starej platformie bo chyba lepiej coś nowego kupić i bardziej przyszłościowego

Napisz ile możesz max te rzeczy wydać

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie pchaj się teraz w 775, bo to stary socket, który już nie jest wspierany przez Intela. Złóż coś na AM3.

 

Procesor: AMD Athlon II X3 440 275 PLN

Płyta: ASRock M3A770DE 230 PLN

Pamięć: GoodRam 2GB 1333MHZ 185 PLN

Grafika: Asus Radeon 4850 399 PLN

Zasilacz: Fortron FSP400-60GHN 169 PLN

HDD: Samsung 500GB 16MB Cache F3 165 PLN

DVD-RW: Samsung SH-223L (SATA) 100 PLN

 

 

Razem ok 1520 zł. Ew. dołożyć drugą 2GB ram. Do tego monitora co masz w nic lepszego na razie nie warto się pchać. Jak coś w przyszłości możesz wymienić procesor na jakiś 4 rdzeniowy (na tej płycie co podałem) i kupić nieco lepszą grafę, a tą sprzedać. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż socket 775.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie bez szalu :wink: serio jestem ograniczony z kasa jaki polecicie do 300 zł??? Ram dokupię pozniej jak posprzedaje to co wymienię.A właśnie ile mogę wyciągnąć za płytę główną asus P5VD2-MX,ge forca 7300 le 512 mb i P4 3,06 GHz z radiatorem i wentylatorkiem.

i jeszcze jedno warto kupić na allegro używaną grafikę dokładnie chodzi mi o tą aukcję:

Radeon 4850 HIS 512MB HDMI&DVI iCooler Gwar (1187459395) - Aukcje internetowe Allegro

 

chyba zdecyduje sie na ten

http://www.komputronik.pl/index.php/product/87374/Podzespo_y_PC/Procesory/AMD_Athlon_II_X3_435_BOX_.html

Edytowane przez dawid2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...