Skocz do zawartości
matei

Wybór funkcjonalnej i bardzo eleganckiej obudowy do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dłuższego czasu noszę się z kupnem nowej budy do komputera. Szukam czegoś bardzo eleganckiego i minimalistycznego, wykonanego najlepiej w całości z aluminium, bo osobiście nie przepadam za jakimikolwiek plastikami. Buda nie może być podziurawiona jak szwajcarski ser. Powinna być w miarę ergonomiczna i funkcjonalna - zasilacz na dole, beznarzędziowy montaż, etc. Nie musi być jakaś masakrycznie przestronna i wielka, wręcz preferuję jak najmniejsze, byle w środku mieściło się to co potrzeba :) Pierwsze co oczywiście przychodzi mi i pewnie wielu innym osobom do głowy to Lian-LI. Już od jakiegoś czasu mam na oku Lian-Li PC-A05NB Lian-Li PC-A05NB czarna :: ..:: Angela.pl ::.. oraz Lian-Li PC-7FN Obudowa Lian Li PC-7FN - czarna :: Yooki.pl Obie jednak nie pasują mi w 100% i dalej szukam czegoś, co mogłoby spodobać mi się jeszcze bardziej. Prosiłbym o jakieś sugestie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooling.pl : Fractal Design Define R2 Silver Arrow [FCD0003] - 339.00PLN - chyba nic lepszego nie będzie ;)

 

Jeśli jednak chcesz małą obudowę, to PC-A05NB też będzie dobrą propozycją.

 

@Michaelius - do 400 zł.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lian-li to bardzo dobry i popularny model. Jest stosunkowo mala, tym sie wyroznia, niezle chlodzenie oparte tylko na 120mm wentylatorach, co jest dosc nietypowe jak na ten rozmiar.

Niedawno zrobilem o niej temat pod chlodzenie wodne, wiem ze nie jestes zainteresowany, ale jest tam sporo zdjec tej obudowy i informacji o wymiarach, jest tez trojwymiarowy model sketchup:

 

Lian LI PC-A05 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooling.pl : Fractal Design Define R2 Silver Arrow [FCD0003] - 339.00PLN - chyba nic lepszego nie będzie ;)

 

Jeśli jednak chcesz małą obudowę, to PC-A05NB też będzie dobrą propozycją.

 

@Michaelius - do 400 zł.

 

Podpisuje sie pod ta propozycja (i przy okazji zapraszam do recenzji tej budy na lamach naszego portalu ;) ), aczkolwiek Silver Arrow moim zdaniem wyglada srednio, pozostale warianty sa duzo lepsze. Mi najbardziej przypadl do gustu Titanium Grey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...