Skocz do zawartości
Kamil18

Monitor do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić monitor do max 500zł, ani grosza więcej.

 

Monitor będzie miał przeznaczenie do oglądania filmów, gier, przeglądania internetu,

 

Zastanawia mnie, czy zaoszczędzić i kupić 19cali jakiś, czy kupić 22cale.

 

Karta graficzna hd4850 512mb 256bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor jak najbardziej chciałbym z DVI, już mnie ta przejściówka denerwuję.

 

Nie chcę monitora z "obwisłym" spodem, jak ten samsung, chcę zwyczajny prostokąt, najlepiej matowy, choć g2220hd ma połyskowy, podoba mi się. Chcę coś na styl g2220hd, a może właśnie g2220hd warto wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem obecnie na etapie zakupu monitora za ok. 500zł. Co prawda będzie mi służył jedynie do netu, ewentualnie Photoshop, CAD i programowanie. Do gier i filmów mam PS3 i Wii. Też myślałem nad 21", 23", ale później sobie uzmysłowiłem, że po co mi tak "potwór", wystarczy 19 lub 20". Po co mi duży pożeracz prądu skoro mogę kupić LEDa, który weźmie co najmniej połowę mniej. Wczoraj znalazłem nowość na polskim rynku Benq GL2030M w cenie poniżej 500zł. Jest LEDowy, ma 20", rozdz. 1600x900, dla mnie idealny, nie wiem jak dla Ciebie. Niestety nie ma jeszcze nigdzie żadnych jego testów, recenzji, ale ja i tak już wybrałem, swojego Benq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożeracz prądu... aktualnie mam monitor CRT, który zżera w ciul więcej prądu, niż będzie zżerać jakikolwiek 22 calowy.

 

Ja chcę mieć duży monitor do filmów, gier, więc tobie może odpowiadać 20'' gdyż czas będziesz spędzał metr od niego, a ja będę grał na padzie, i leżał na łóżku :D

 

 

Jakieś oferty monitorów z Puławskich sklepów może? Bo się tam wybieram dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...