Skocz do zawartości
kkNd!

Cichy dysk do laptopa 2,5 cala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie chcialbym kupic jakis cichy dysk 5400, 2,5 cala do lapka. Najlepiej 500 gb. Bedzie to glowny dysk, takze dobrze jakby byl szybki, ale priorytetem jest mimo wszystko cisza.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten momentus jest jednym z najglosniejszych dyskow 5400, a i wynikow nie ma zbyt dobrych... Ogarne tego scorpio blue, ale troche sie zniechecilem brakiem wyboru jezeli za glowne kryterium przyjmiemy kulture pracy... W tym momencie mam stara toshibe 100 gb i nie chce jej wymieniac na glosniejszy dysk :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak w temacie chcialbym kupic jakis cichy dysk 5400, 2,5 cala do lapka. Najlepiej 500 gb. Bedzie to glowny dysk, takze dobrze jakby byl szybki, ale priorytetem jest mimo wszystko cisza.

 

Mimo że napisałeś 5400 ale ja polecę Momentus ale 7200.4 jest bardzo cichy, wysoka kultura pracy i bije na głowe większość 5400 a na pewno każdego 7200.

Na silentpcreview bardzo go zachwalali. Ja takiego montowałem o pojemności 160GB do laptopa i musze potwierdzić że zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapka uzywam praktycznie tylko do pisania i przegladania internetu, takze na szybkosci mi nie zalezy tak jak na ciszy ;) 7200 napewno tez sie bardziej grzeje, takze chyba jednak zostane przy tym scorpio blue ;)

 

@Marco to test glosnosci podczas odczytu, a tutaj wiekszosc dyskow wypada podobnie. Co innego szum krecacych sie talerzy... nie mialem z nim stycznosci, ale ludzie ktorzy mieli na testach wieksza ilosc dyskow twierdza, ze jest jednym z glosniejszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...