Skocz do zawartości
jan dzban

Dobra drukarka laserowa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiejś dobrej drukarki laserowej, cena nie gra roli. Drukarka ma być przeznaczona do druku na folii przezroczystej, wystarczający format druku to A4, Drukarka może być jednokolorowa (czarny), z tym, że bardzo ważne jest krycie więc myślę, że kolorowa będzie lepsza. Rozdzielczość minimum 1200dpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docelowo ta drukarka ma udawać naświetlarkę :biggrin: Jakieś tam (dokładnie nie pamiętam jakie) testowaliśmy i niestety nie dawało się świecić matryc z takich wydruków, właśnie ze względu na za słabe krycie, ale było to kilka lat temu. Kolorowa dlatego, że zamiast czarnym będę drukował kolorem registracyjnym (100%cyan 100%yellow 100%magenta 100%black) i dzięki temu myślę, że powinno się to udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam HP Color LaserJet CP1515n i jestem bardzo zadowolony drukuje na foli samoprzylepnej złotej przezroczystej o roznej gramaturze - praktycznie codziennie i wszystko wychodzi idealnie jedyny minus to w porownaniu do mojej wczesniejszej KonicaMinolta jest wolniejsza ale to szczegół a cena teraz tej drukarki jest śmieszna ( 900zl )wiec jest to świetny wybór oraz spory atut - wbudowany printserver

 

ps. nie kazda laserowa nadaje sie do drukowania na foli !! wiem bo sam to sprawdziłem

polecam również używać oryginalnych tonerow jeszcze nie udalo mi sie kupic rownie dobrego zamiennika gdzie nie bedzie problemow z wydrukiem szczególnie z jego trwałością

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...