Skocz do zawartości
birdman

:( DEAD FLOP

Rekomendowane odpowiedzi

niestety... mój już reanimacje przeżył miesiąc temu, gdy przyniosłem programy z c++... teraz nawt nie chce do mnie zamrugać swym pięknym zielonym oczkiem ani nawet poruszyć się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój flopek tesh umarł po zmanie płyty w niewyjaśnionych dla mnie okolicznościach ;((((( a to była jedyna rzecz której do tej pory nie wymieniałem i nie popsułem : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie niewielka strata. nie uzywam tego, a jest bo zostal po modernizacji i szkoda wyzucac, a sprzedawac za psie pieniadze tez szkoda. Mam flopa Panasonica wyjetego z kompa 6 letniego kompa Adaxa , bo byl cichszy niz NEC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy zna ktoś może jakiś sposób na podkręcenie flopa??

zamiast podlaczac mu zasilanie 12V trzeba podlaczyc go pod 220V :lol:

No i wtedy będziesz miał napęd Combo stacje dyskietek 3.5 i piecyk elektryczny w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrec go z budy i podlacz tak na lozie poluz go na czyms i zobacz moze jeszcze ruszy - ja mialem raz nowego fdd i za mocno przykrecilem srubki i tez nie dziala - stacje dyskow maja to do siebie ze sa strasnie kapryśne :)

moze odzyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrec go z budy i podlacz tak na lozie poluz go na czyms i zobacz moze jeszcze ruszy - ja mialem raz nowego fdd i za mocno przykrecilem srubki i tez nie dziala - stacje dyskow maja to do siebie ze sa strasnie kapryśne :)

moze odzyje

:lol: Ale ty masz przeżycia a może po prostu na odwrót taśme podłączyłeś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrec go z budy i podlacz tak na lozie poluz go na czyms i zobacz moze jeszcze ruszy - ja mialem raz nowego fdd i za mocno przykrecilem srubki i tez nie dziala - stacje dyskow maja to do siebie ze sa strasnie kapryśne :)

moze odzyje

:lol: Ale ty masz przeżycia a może po prostu na odwrót taśme podłączyłeś :lol:
tasma dobrze byla :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz! bo sie kupuje orginalne FDD firmy nVidia a nie jakies szajsy od INTELA.oni jak sie polaczyli z AMD i ATI to juz chlam produkuja! acha,jeszcze jedno- mnoznik na FDD= 12.5 :twisted: :twisted: 8O radiatorkuf szukam na FDD!!! ma ktos?

 

PS.

Ale mi szajba odbija :mrgreen: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz! bo sie kupuje orginalne FDD firmy nVidia a nie jakies szajsy od INTELA.oni jak sie polaczyli z AMD i ATI to juz chlam produkuja! acha,jeszcze jedno- mnoznik na FDD= 12.5  :twisted:  :twisted:  8O radiatorkuf szukam na FDD!!! ma ktos?

 

PS.

Ale mi szajba odbija  :mrgreen:  :lol:

widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz! bo sie kupuje orginalne FDD firmy nVidia a nie jakies szajsy od INTELA.oni jak sie polaczyli z AMD i ATI to juz chlam produkuja! acha,jeszcze jedno- mnoznik na FDD= 12.5  :twisted:  :twisted:  8O radiatorkuf szukam na FDD!!! ma ktos?

 

PS.

Ale mi szajba odbija  :mrgreen:  :lol:

Ja mam radiatorki na nVidie, tanio sprzedam - wlasnie zalozylem swojemu WC chwilowo i staram sie o FC na flopa. PS. Moj idzie na 13.5 po drut modzie. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz! bo sie kupuje orginalne FDD firmy nVidia a nie jakies szajsy od INTELA.oni jak sie polaczyli z AMD i ATI to juz chlam produkuja! acha,jeszcze jedno- mnoznik na FDD= 12.5  :twisted:  :twisted:  8O radiatorkuf szukam na FDD!!! ma ktos?

 

PS.

Ale mi szajba odbija  :mrgreen:  :lol:

Ja mam radiatorki na nVidie, tanio sprzedam - wlasnie zalozylem swojemu WC chwilowo i staram sie o FC na flopa. PS. Moj idzie na 13.5 po drut modzie. :lol: :lol: :lol:

Ty Suchyy ale klamiesz! Ten mnoznik jest dopiero w fazie testow! Trzeba mostki zamalowac na Intelu zeby taki mnoznik uzyskac! Ale sie wrobiles... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy zna ktoś może jakiś sposób na podkręcenie flopa??

tak - trzeba tylko wywalic to g.o.w.n.o i kupic sobie nagrywarke :P :D

 

ogolnie flop sux - nie mam juz tego ciacha :twisted:

 

proponuje zainicjowac ogolnoTweakowa akcje "wakacje bez flopa" - kto wytrzyma 2 miesiace bez stacji dyskietek w kompie dostanie wysokiej jakosci sprzet AGD (made by nvidia :lol:) dla najwiekszych konsterwatystow [flop rulez] przewidziano nagrode w postaci tygdonia z 286 :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...