Skocz do zawartości
jahulen

Jaką nawigację GPS kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu nawigacji dla swojej mamy do samochodu. Nie będę się specjalnie rozpisywał, napiszę czego potrzebuję:

- w miarę duży ekran - coś koło 4-5 cali, mama ma swoje lata i wzrok nie ten, wiadomo. Więcej nie będzie wielką wadą, mniej raczej tak.

- Automapa - szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie nic innego. Wiem, że AM ma najlepszy zasięg w Polsce a za granicę rodzice biorą auto taty więc nie ma potrzeby. No ale just in case wolimy mapy całej Europy. Jak polecicie coś innego niż AM, chętnie poczytam, ale i tak pewnie kupię coś z AM :)

- bajery - specjalnie nic nie potrzeba (nadajniki fm, zestawy BT itp) ale jak będą to ok. Chyba, że polecacie coś co się na prawdę przydaje?

- cena: tak na prawdę to nie gra roli, wolę wydać kasę i nie żałować potem, no ale za 4000zł raczej GPSa nie kupię :)

 

Brat ma Nokię 500 i szczerze mówiąc jest bardzo zadowolony. Ja mam na komórce AM więc też znam program i jestem zadowolony. Pozostaje kwestia urządzenia, co polecacie?

Z góry dzięki za wszystkie rady/propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TomTom XXL 5 calowy. W Polsce i Europie, a jeżdżę bardzo dużo - bezkonkurencyjny! Nie wyobrażam sobie jazdy z innym GPS. Aktualizacja przez rok za free, potem płatna. Nie mam pojęcia jaka jest tu mapa, ponieważ wczytuje się od razu po włączeniu urządzenia. Nie jest to smart z windowsem ce, a zwykły gps :)

Zasięg łapie w ciągu kilku sekund i nigdy nie traci.

Koszt w okolicach 550PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jaka jest tu mapa,

 

TomTom....

 

Nie jest to smart z windowsem ce, a zwykły gps :)

 

Wiekszosc 'zwykłych' GPS pracuje własnie pod WinCE, chociaz zwykle tego nie widać. Na tomtomach siedzi Linux, przez co nie da się uruchamiac innych map. Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...