Skocz do zawartości
andrew777

Shift 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Tak, drugi filmik pokazał że nie zmieniło sie nic, dalej każdy nawet drobny zakręt bokiem. I bynajmniej nie jest to nadsterowność, bo po puszczeniu pedału gazu auta zachowują się tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za wspaniala ocene gejmpleja z ps3 na padzie gdzie ktos skrecil ostro w lekkim zakrecie bo wszedl w niego za pozno.

 

Z drugiej strony nie wiem czemu wszystkie filmiki to gra na ps3 i padach, jesli tak chca by byla to symulacja niech pokaza jak sie gra na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co ma pad do tego? Ja gram w Forze na padzie i takich jaj nie ma, chyba że na drugim biegu skręcam z gazem w podłodze. Jest tam też to auto, i absolutnie sie tak nie zachowuje ja tutaj.

 

 

Grafika super, dźwię super, efekty i fizyka pośmiewisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma pad do tego? Ja gram w Forze na padzie i takich jaj nie ma, chyba że na drugim biegu skręcam z gazem w podłodze. Jest tam też to auto, i absolutnie sie tak nie zachowuje ja tutaj.Grafika super, dźwię super, efekty i fizyka pośmiewisko.

 

No to genialnie imo :) fizyke poprawia goscie z nogrip/racedepartment przy sniadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na padzie wyglada beznadziejnie, ten na kierownicy o wiele lepiej pomimo faktu iz obaj gracze ewidetnie nie znaja toru, nie wspominajac o tym wytworze kierownico podobnym trzymanym na kolanach :D

 

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- noc wyglada jak noc, bez swiatel ani rusz, tego nie ma w innych grach, lubie to! :P Rozbieznosc moich odczuc rozni sie w zaleznosci od filmiku, na jednych wyglada super, na innych gdzie ktos gra na padzie - wyglada jak porazka. Mimo to wiem ze nie bedzie gorzej niz Shift, jeszcze pare filmikow jak te ktore ogladalem dzis i zloze preorder bo na pieca nie otrzymamy lepszych wyscigow w najblizszym czasie.

 

 

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHIFT2 UNLEASHED>> FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 

Duzo pytan i odpowiedzi, skakalem co kilka i trafilem na interesujace:

 

Mike Crocker said:

 

Fantastic... Now, is this going to be a sim-style or will it have the arcade-styled handling?

 

Mike S2U is firmly in the simulation style of physics. We've layered in a full ensemble of driving aids to make the game accessible to different skill levels, but at the base of it all, we've focused on the direct experience of realism, especially the feelings of danger, speed and intensity. I should point out that this is a different sense of immersion (superior IMO) than some of the more mathematical focused simulations engines but the difficultly level is similar.

 

Like I've written a few times, SHIFT2 UNLEASHED creates the experience of sitting in the seat of a race, time attack or drift car. This is how we all drive cars in real life and this is the area that we've really focused on.

 

I should also add that both steering wheel and game pad controllers are offered along with a full range of adjustments so you can get the game to drive exactly how you want.

 

 

SteveT said:

 

Will this game be able to use the full 900 degrees of steering on the logitech wheels?

 

Absolutely yes and it works beautifully. The in-cockpit animations are perfectly sync'd to what the player is doing, so when using 900 degrees you'll see the animated hands properly shifting position on the wheel to turn it beyond the standard angles.

 

There are also different wheel tuning options for drifting so you can get a different set up working for sliding.

matt said:

 

just reall quick. have you made the steering angle of the steering wheel more realistic?? i notice in every racing game and in shift that it only ever turns about 1/4 of a turn, when in real cars it turns alot more, i know race cars dont but yeah.

 

Yes the steering wheel in game animations are matched up to the steering wheel angle settings. Personally I like racing sim games with low steering angles, but if you want 900 degrees of rotation, you can do it.

PC supported wheels:

 

Logitech G27 Racing Wheel – full support for all buttons

Logitech G25 Racing Wheel

Logitech Driving Force GT

Logitech Formula Force EX

Logitech Driving Force

Logitech Driving Force EX

Logitech Driving Force RX

Logitech Driving Force Pro

Logitech MOMO Force

Logitech MOMO Racing

Thrustmaster RGT FFB Pro Clutch

Thrustmaster Ferrari GT Experience

Thrustmaster Ferrari 430

Fanatec Porsche 911 Turbo S (and similar models)

Wstyd sie przyznac ale jaram sie nadchodzacym nid for spidem (chociaz nfs znika z tytulu?) :rolleyes:

 

Sorry za post pod postem, nie zwrocilem uwagi ze moj byl ostatni

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buehehe przeciez jest to jasne ze to tylko markietingowa papka jest :) To zwykle arcade bedzie i tyle moge sie zalozyc z kazdym o zgrzewke piwa.! :P

 

Zwykłe arcade to jest NFS: Hot Pursuit, to będzie co najmniej semi-sim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zwykłe arcade to jest NFS: Hot Pursuit, to będzie co najmniej semi-sim.

 

 

No niestety. NFS to zawsze był arcade, i dawniej świetny arcade. A teraz jest pseudo-sim i męczarnia.

 

 

Mody modami, ale w końcu płacimy EA za beznadziejny produkt, którzy ludzie potem muszą za darmo poprawić. Chyba już lepiej ściągnąć pirata, i dać donację moderom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. NFS to zawsze był arcade, i dawniej świetny arcade. A teraz jest pseudo-sim i męczarnia.

 

No ale masz przecież Hot Pursuit, to czemu narzekasz? Sam ostatnio miałem okazję pograć u kumpla na PS3 i miałem frajdę ogromną, przypomniały mi się czasy NFS4, tylko te dopalacze niepotrzebne.

 

Jak to się mówi od przybytku głowa nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie na gre konkretnie napalilem :) Przy shifcie bawilem sie bardzo dlugo i dobrze. Na nordschleife samym porsche gt2 mialem zrobionych ponad 1500km, nie wspominajac innych fur i tras. Fakt ze fizyka bez modow ssala po calosci ale malo mnie to obchodzi bo wyszlo kilka modow wyciagajacych gre na wyzszy poziom pod tym wzgledem. W shifcie 2 dostaniemy mase pieknie wymodelowanych, swietnych (i kultowych wrecz) wozow, sporo opcji grzebania w furze plus tuning typu swapowanie silnikow z innych maszynek. Do tego swietna grafike z opcja nocnych wyscigow. Ja juz nie moge sie doczekac az bede mogl wyprobowac na nordschleife nissana r32 albo bmw e30 :) i to noca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to rozmazywanie sie wyswietlacza jak na 2ce wchodzi sie w zakret bueheheh Kto to wymyslil taki efekt? Jakis narkoman z EA??? czy jak...

 

Tez mnie to rozbawilo :lol: No coz, to i latajaca po kabinie glowa beda pierwszymi dwiema rzeczami do wylaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

109zł za preorder za grę EA to nie tak źle ;)

http://playspot.pl/gry/shift-2--unleashed--copy-_6033,prod/

 

ale są też kluczę na allegro za 89zł, nigdy tego nie kupowałem, jest możliwość, że zablokują nam konto?

NFS Shift 2 Unleashed Key Pre-Order Przedsprzedaż! (1478167286) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Fajna szyba, samooczyszczająca się.

:wink:

 

Ten efekt nadaje się tylko do wyłączenia.

 

Fajny gameplay trailer

SHIFT 2: Unleashed Video Game, Leader Of The Pack HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

 

Gameplay options

 

3:12 opcje ustawienia grafiki w menu ;)

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze niby jak? wszystko sie swieci jak psu jajca - no jesli tak jest w realu to ja mam cos z oczami chyba. Kwestie tego jak jedzie to auto to pomijam bo to i tak symulacja nie bedzie . Ale te kolory? co to ma byc ? Japonska manga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...