Skocz do zawartości
Zoltar

Do lubiących bieganie :D

Rekomendowane odpowiedzi

jezu na 400 m 1.08 min jak spierdzielilem. Moze ktos powie jak sobie radzic ze zeczeniem. Bo ja zawsze napierdalam sprintem na poczatku i przez 1/3 toru jestem  pierwszy a pozniej mnie wyprzedzaja bo zwalniam jak pala

oddech ;]

no ale wlasnie czy mam oddychac szybko wolno czy srednio?

Oddechem nic w takiej sytuacji nie zdziałasz. Po pierwsze jak jesteś słaby z biegania, a jesteś :P

 

Na każdy bieg musisz mieć strategie. Czyli pół kółka spokojniej, a reszte dopiero szybciej. Bo jak nie masz kondycji, to szybki start tylko Cię wykończy :P

 

 

Powodzenia.

 

Z oddechem to niby glęboko i równo. Jednak jak biegniesz to oddychasz jak tylko się da. Bo łatwo jest powiedzieć, oddychaj tak, czy tak. Inaczej sprawa wygląda już podczas samego biegu :twisted:

 

tzn. wiesz taki kiepski nie jestem :D na poczatku roku bieg na 1600 bylem pierwszy nie pamietam dokladnie czasu. Druga osoba byla o polowe okrazenia za mna :wink: a pozostali o polowe okrazenia za 2 osoba ale ostatnio cos do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sie stalem

Palisz ? :oops:

 

 

Może za dużo stresu ?

 

palic to nie pic tez nie cpac tez nie ale co do stresu to troche mam bylem dzis wkurzony na maxa ale czy to moze byc powod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze w programie nauczania WF-u w liceum ogolnoksztalcacym jest bieganie na czas :P A u mnie w tym roku (szkolnym) nie bylo czegos takiego ani razu :P

W sumie to nie tak zle, da sie przezyc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu na 400 m 1.08 min jak spierdzielilem. Moze ktos powie jak sobie radzic ze zeczeniem. Bo ja zawsze napierdalam sprintem na poczatku i przez 1/3 toru jestem  pierwszy a pozniej mnie wyprzedzaja bo zwalniam jak pala

oddech ;]

no ale wlasnie czy mam oddychac szybko wolno czy srednio?

Oddechem nic w takiej sytuacji nie zdziałasz. Po pierwsze jak jesteś słaby z biegania, a jesteś :P

 

Na każdy bieg musisz mieć strategie. Czyli pół kółka spokojniej, a reszte dopiero szybciej. Bo jak nie masz kondycji, to szybki start tylko Cię wykończy :P

 

 

Powodzenia.

 

Z oddechem to niby glęboko i równo. Jednak jak biegniesz to oddychasz jak tylko się da. Bo łatwo jest powiedzieć, oddychaj tak, czy tak. Inaczej sprawa wygląda już podczas samego biegu :twisted:

 

tzn. wiesz taki kiepski nie jestem :D na poczatku roku bieg na 1600 bylem pierwszy nie pamietam dokladnie czasu. Druga osoba byla o polowe okrazenia za mna :wink: a pozostali o polowe okrazenia za 2 osoba ale ostatnio cos do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sie stalem

Palisz ? :oops:

 

 

Może za dużo stresu ?

 

palic to nie pic tez nie cpac tez nie ale co do stresu to troche mam bylem dzis wkurzony na maxa ale czy to moze byc powod?

 

Wszystko jest ważne. Nie wyśpisz się i masz gorszy czas... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj sobie rzucałem kulą 7, lub 9 kg. Wynik kiepski, bo 8 metrów.

a ja tydzine temu rzucalem pilka lekarska 3 kg zza glowy dwiema rekami nogi w rozkroku i nie mozna bylo sie ruszyc nogami :P 9,20 m starczylo akurat na 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu na 400 m 1.08 min jak spierdzielilem. Moze ktos powie jak sobie radzic ze zeczeniem. Bo ja zawsze napierdalam sprintem na poczatku i przez 1/3 toru jestem  pierwszy a pozniej mnie wyprzedzaja bo zwalniam jak pala

oddech ;]

no ale wlasnie czy mam oddychac szybko wolno czy srednio?

Oddechem nic w takiej sytuacji nie zdziałasz. Po pierwsze jak jesteś słaby z biegania, a jesteś :P

 

Na każdy bieg musisz mieć strategie. Czyli pół kółka spokojniej, a reszte dopiero szybciej. Bo jak nie masz kondycji, to szybki start tylko Cię wykończy :P

 

 

Powodzenia.

 

Z oddechem to niby glęboko i równo. Jednak jak biegniesz to oddychasz jak tylko się da. Bo łatwo jest powiedzieć, oddychaj tak, czy tak. Inaczej sprawa wygląda już podczas samego biegu :twisted:

 

tzn. wiesz taki kiepski nie jestem :D na poczatku roku bieg na 1600 bylem pierwszy nie pamietam dokladnie czasu. Druga osoba byla o polowe okrazenia za mna :wink: a pozostali o polowe okrazenia za 2 osoba ale ostatnio cos do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sie stalem

Palisz ? :oops:

 

 

Może za dużo stresu ?

 

palic to nie pic tez nie cpac tez nie ale co do stresu to troche mam bylem dzis wkurzony na maxa ale czy to moze byc powod?

 

Wszystko jest ważne. Nie wyśpisz się i masz gorszy czas... :wink:

 

jutro poprawiam albo ponizej minuty albo nic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60m - 7,34 s

100m - 10,52s

1000m - 3,27s

 

eh masz przepis na dobry czas na 60 bo za 2 dni bede zaliczal i chce 6 dostac

 

 

1.wysokie unoszenie nóg z tyłu (najlepiej do pośladków

2.(mi pomaga) oddychanie przez nos

3.schyl sie trochę podczas biegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bieglem na 100 m

Czas 12.04 s

Mysle ze nie jest zle, napewno lepiej niz ostatnio :)

 

OT: deczklav - o co chodzi z alazhay and chrystal????

Bo nie kumam za bardzo. W ogole dzisiaj z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y jestem...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bieglem na 100 m

Czas 12.04 s

Mysle ze nie jest zle, napewno lepiej niz ostatnio :)

 

OT: deczklav - o co chodzi z alazhay and chrystal????

Bo nie kumam za bardzo. W ogole dzisiaj z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y jestem...

 

Pozdro

Zapodaj Thug Passion z All Eyez On Me - pierwsze 2 zdania 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też napisze swoje życiówki  :D  (Junior)

 

60m - 7,45 sek

100m - 11.54 sek. (wczoraj) :) 

 

trenuję sprinty, i powyższe czasy są oficjalne, mierzone na fotokomórce.

 

Nieźle, nieźle. Lepiej trenować niż ćpać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle. Lepiej trenować niż ćpać 8)

hehe, dzięki. Ale mnie cholera bierze jak w Sobote mam zawody i w Piątek można by sie czegoś napić. :? a tu trzeba tylko na soczek wyjść :D cóz, byle do wakacjii.........:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60m - 7,34 s

100m - 10,52s

1000m - 3,27s

troche dziwne, skoro na 100m biegasz 10,52 - a to jest ZAJE.BISTY :) czasto na 60 na luzach powinieneś biegać conajmniej troszke ponad 7 sek. albo nawet mniej

Dokładnie 8)

 

 

W przyszłym tygodniu postaram się pomierzyć czasy. Licze na 11-11.50 na 100 i 7.5 na 60 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60m - 8,09 - to było w maju 2002

1000m - padaczka !! -3,53 - hehehe

 

Ale prawdziwe wyniki to mam na siłowni hehe:

prszysiad - 150kg - więcej niedam rady przy 155 "spadam"

klata - 67,5kg - słaba lewa ogól,nie słabe mam ręce

martwy ciuąg - 140kg

 

szczególnie przysiad jest interesujący - aha mam 17 lat - I liceum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdziwe wyniki to mam na siłowni hehe:

prszysiad - 150kg - więcej niedam rady przy 155 "spadam"

klata - 67,5kg - słaba lewa ogól,nie słabe mam ręce

martwy ciuąg - 140kg

 

szczególnie przysiad jest interesujący - aha mam 17 lat - I liceum.

 

no, pasuje do tematu :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 60metrow -  8.1sek :P 

a na 1000 zawsze pale mam :D albo 2 bo nie chce mi sie no i te fajki oraz trafka robia swoje :P

Kobus, jak za dużo trawki to nie rób za ogrodnika tylko idź na odczulanie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...