Skocz do zawartości
marco1111

Telewizor LCD / Led? 37-40 cali jaki kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z doborem telewizora ponieważ jest ich tak dużo, telewizora będę używać do oglądania tv satelitarnej c+ a także chciałem podłączyć do laptopa przez HDMI na laptopie przeważnie będzie używany do oglądania filmów czasem zagrania w jakąś grę.i teraz takie pytanie czy opłaca się inwestować w technologie LED czy lepiej kupić zwykły LCD tak samo jak inwestować w FULL HD czy lepiej zostać przy HD READY ? do przeznaczenia na ten cel mam powiedzmy od 2000 do 2300 zł . będę oglądać z odległości około 3 metrów . Proszę o pomoc w doborze jakiegoś modelu godnego uwagi 8O

 

 

człowiek z MM doradzał mi takie modele : Samsung 37 cali c 550 cena 2299zł

Philips 37 5405 H/12 cena 1989 zł

Samsung 37 C 5000 cena 2199zł

Edytowane przez marco1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z doborem telewizora ponieważ jest ich tak dużo, telewizora będę używać do oglądania tv satelitarnej c+ a także chciałem podłączyć do laptopa przez HDMI na laptopie przeważnie będzie używany do oglądania filmów czasem zagrania w jakąś grę.i teraz takie pytanie czy opłaca się inwestować w technologie LED czy lepiej kupić zwykły LCD tak samo jak inwestować w FULL HD czy lepiej zostać przy HD READY ? do przeznaczenia na ten cel mam powiedzmy od 2000 do 2300 zł . będę oglądać z odległości około 3 metrów . Proszę o pomoc w doborze jakiegoś modelu godnego uwagi :)człowiek z MM doradzał mi takie modele : Samsung 37 cali c 550 cena 2299zł Philips 37 5405 H/12 cena 1989 zł Samsung 37 C 5000 cena 2199zł

 

Za taką kwotę nie ma sensu pakować się w LED.

 

Dwa tygodnie temu kupiłem w MM Samsunga LE40C650 za 2300 zł, były to dni "bez VAT", cena za tego Samsunga którego podałeś jest mocno przesadzona nie dość że 37 cali to model niższy i brak (chyba) 100Hz. Poczekaj na jakąś podobną promocję o ile się nie mylę raz w miesiącu urządzają weekend bez VATu, przynajmniej w moim mieście.

 

A z telewizora jestem bardziej niż zadowolony, obraz świetny do tego możliwość oglądania filmów wprost z pena czy HDD. InternetTV to też całkiem fajna opcja lecz jeszcze nie przetestowałem dobrze. Warto poczekać i nawet dopłacić.

Edytowane przez rbtck1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co polecacie z tej oferty: Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

cena do ok 2300, oczywiscie nowy,

 

bylem w media m ale nie maja na stanie polecanych wyzej tv

 

dołóż 2 stówki to będzie 47 cali:

TV LCD LG 47LK530 FULL HD 100 Hz USB 2.0 PROMOCJA! (1936183074) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie,

 

Tym razem szukam trochę większego telewizora niż poprzednio - ok 46 cali. Do 4000 zł.

Zastanawia mnie tylko, czy nie lepiej wydać tyle kasy w coś co ma 40 cali, a lepszą jakość, także jestem otwarty na propozycje.

 

Macie coś godnego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojeczny looknij na ten model Samsung UE40D7000 wydaje się być pożądny, ale głowy nie dam.

 

Sam przymierzam się do kupna telewizora lcd led 40 cali do 3 tyś zł i nie wiem za bardzo który jakby ktoś wiedział niech looknie na mój temat

Jaki pożądny telewizor led 40 cali? cena okolice 2500 zł - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Odkopuję! Szukam telewizora jak najtańszego 40" lub 42". Telewizji za dużo nie oglądam, kanałów HD nie mam. Konieczna jest obecność złącz DVI i HDMI. Póki co chcę podłączać PC przez DVI do niego. Oczywiście Full HD. Coś do 2 000zł się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...