Skocz do zawartości
Gandan

Asrock N68C-S USS vs. GIGABYTE GA-MA74GMT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Tak się zastanawiałem ostatnio czy dało by rade złożyć komputer za taką ilość pieniędzy, chodzi mi o części z allegro (używane jak najbardziej, chodzi mi komputer, na którym dało by rade pograć bez problemu w Wiedzmina, CoD4, MW2 może, po prostu nie tam jakaś super extra maszyna, ale taki zwykły komputerek. Bo mój niestety jest oddalony od dzisiejszych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem, chyba dosyć dobrą maszynke na allegro

 

ATHLON X2 5000 2.6GHz 2GB DDR2 GF 8400 HDD 250 GB (1329857286) - Aukcje internetowe Allegro

 

Wszystko mi się tutaj podoba i takie pytanie, czy na takim kompie da rade pograć w CoD4,Wiedzmina lub StarCrafta 2 ? Widze, że karta graficzna troche słaba, ale najpierw proszę o odpowiedz jak by te gry chodziły bez wymiany karty.

Edytowane przez Gandan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/gainward-geforce-8800gs-9600gso-384mb-192-bit-i1330618376.html
Bez wysyłek wychodzi 666zł. W praktycznie każdą nową grę zagrasz przynajmniej na średnich detalach.

 

I odpuść sobie szukanie super zestawów na allegro, bo skończysz z jakimś P4 i kartą w stylu 8400GS.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że komputery z allegro gotowe są po prostu beznadziejne i chciałem się zapytać czy może ten komputer wystarczył by do grania w Left 4 Dead, Battlefield 2, CoD4, Wiedzmina, Mass Effect. Chodzi mi głównie o te gry, które wymieniłem. Proszę o pomoc :)

 

INTEL 2x2,5Gh 2048MB DDR3 GMA x4500 1746MB 6xUSB (1325245048) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy, bo nie ma karty graficznej chociażby... Znaczy ma, ale zintegrowaną, więc to tak jakby jej nie było ;p

No chyba, że na minimalnych detalach i rozdziałce, ale i tak niepewnie.

Poza tym kiepawa płyta główna, i nie wiadomo jaki zasilacz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, integrowany układ graficzny Intela jest kiepski:

 

Najtańsza płyta gł pod am3 130-150zł, używany Athlon X2 am3 ~150zł, 2GB ddr3 ~100zł

Daje to 400zł + używany GeForce 8600GT ~100zł + zasilacz Fortrona ~80zł + jakaś obudowa ~60zł żeby to w coś wsadzić;

 

Daje to trochę więcej ale przynajmniej jako tako pograsz i nie spalisz sobie kompa;

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś odpowiedz, wypisali Ci zestawy i części a Ty dalej szukasz? Czego Ty oczekujesz..... że znajdziesz na allegro gotowy zestaw, który opłaca się kupić?? Tam składają zestawy ze szrotu i czekają tylko na naiwniaków. Zamów zaproponowane wyżej części i złóż wszystko w całość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock N68C-S GeForce 7025 DDR3/DDR2 SATA2 RAID (1320807084) - Aukcje internetowe Allegro

X2 64 5200+ 2600MHz ! 2x1 mg L2 ! 65W ! GWARANCJA (1329869812) - Aukcje internetowe Allegro

2GB GOODRAM 2 GB DDR3 PC3-10600 1333 MHz CL9 /FV/ (1338960428) - Aukcje internetowe Allegro

OBUDOWA OBUDOWA ATX Z ZASILACZEM 400 WATT P4 SATA (1336964307) - Aukcje internetowe Allegro

 

No zdecydowałem się kupić coś takiego, karta graficzna zintegrowana, ale w przyszłośći kupie normalną, co wyjdzie na teraz taniej. Wieć niech ktoś napisze czy wszystko będzie do siebie pasowało, a jak nie to proszę o zamienienie jednej z aukcji na inną z pasującym sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek_1993

Zgadzam się przesyłki nie są tanie a ten 1 zestaw który ci podesłał andrew to dobra maszynka ewentualnie popatrz na zestawy purepc :wink:

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta i ram mogą być. Zasilacz musisz zmienić na tą Deltę. Proc jest słaby, AII X2 jest wydajniejszy i lepiej się kręci.

Kup w sklepie i zbieraj na kartę graficzną, ponieważ na zintegrowanej karcie graficznej w nowsze gry nie pograsz.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie chodzi mi o gry, tylko o podstawe, jak będe gotów karte graficzną kupić to się jeszcze odezwe :) A może możesz podać aukcje na allegro z procesorem odpowiednim ? :)

Edytowane przez Gandan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha znalazłem, wybacz.

 

Zresztą temat do zamknięcia wszystko wporządku, dzięki :)

__________________________________________________________

 

Możesz jeszcze podać jakąś pasującą obudowe ?

I czy do tej płyty wsadze tą karte graficzną ?

 

NVIDIA 8600GS 512MB NOWA GWAR FV SKLEP (1326350429) - Aukcje internetowe Allegro

 

Chyba dobra, co ?

 

http://allegro.pl/karta-graficzna-palit-geforce-9500gt-512mb-silent-i1324260450.html

 

Albo ta ?

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...