Skocz do zawartości
Hubert

syf na forum;)

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego moderatorzy sa bezwzgledni i zli mimo ze niektorzy cierpia pod ich terrorem ;)

A Ci ktorym sie nie podobal nowy podzial na nowy rok moga sobie teraz uzmyslowic co by bylo jak by wszystko o sprzecie lecialo na jedno forum - nie sposob by cokolwiek znalezc ;)

Za pare dni licze na wzmocnienie teamu moderujacego bo Rafalowi maja zainstalowac stalke wiec zrobi come-back ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu robi się tłoczno od topiców z głupimi tematami. Niektórym ludziom naprawde się nudzi czy co? GRY tam powstaje pare topiców o tej samej grze, czy nie można byłoby zrobić jednego zawierającego wszystkie informacje. A na Oślej łączce to już wogóle nie warto mówić co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo Osla wlasnie taka ma byc. Nie wymagaj TUTAJ jakis strasznych regulacji.

 

Reszta forum- faktycznie czasem jest niezly balagan ale ogolnie moderatorzy sie staraja i chwala im za to (a co! bez wazeliny... ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę że czas zaostrzyć moderowanie. Więcej tymczasowych banów na np. tydzien, nawet dla nowych userów. Chodzi o to ,że na np. podkręcanie co drugi temat to coś w stylu: "Athlon XP 1800 - help!", "Wysoka temperatura - help !". Cały czas jest o temperaturze :evil:

Wiem ,że sam mam niewiele postów ,ale wchodzę na to forum prawie codziennie - poprostu jestem pasywnym użytkownikiem. Jednak wydaję się ,że forum wymyka się z pod kontroli. Moderatorów rzadko widać ,z wyjątkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, topici, ktore sa poprostu glupie nalezy tepic!

Wlasnie sie dziwie dlaczego po zamknieciu topica jeszcze lezy dlugie miesiace czemu sie ich nieusowa powiedzmy po 3 dniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz utworzyc lepiej dodatkowy dzial na forum pt SMIETNISKO GLUPICH TOPICOW" gdzie moderzy by przesuwali wszystkie glupie topici , aby newbie oraz inni nauczyli sie raz na zawsze ,ze jezeli palnie taki glupi topic , to zostanie on przerzucony na smietnik - jest to oddzialywanie czysto psychologiczne na goscia 8) :lol: :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz utworzyc lepiej dodatkowy dzial na forum pt SMIETNISKO GLUPICH TOPICOW" gdzie moderzy by przesuwali wszystkie glupie topici , aby newbie oraz inni nauczyli sie raz na zawsze ,ze jezeli palnie taki glupi topic , to zostanie on przerzucony na smietnik - jest to oddzialywanie czysto psychologiczne na goscia  8)  :lol:  :o

Dobre :D. Jestem ZA :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz utworzyc lepiej dodatkowy dzial na forum pt SMIETNISKO GLUPICH TOPICOW" gdzie moderzy by przesuwali wszystkie glupie topici , aby newbie oraz inni nauczyli sie raz na zawsze ,ze jezeli palnie taki glupi topic , to zostanie on przerzucony na smietnik - jest to oddzialywanie czysto psychologiczne na goscia  8)  :lol:  :o

Jest takie ;P

Nazywa sie smietnik i wszystko jest tam przesuwane zeby jak by co miec recycle-bin i slady win ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz utworzyc lepiej dodatkowy dzial na forum pt SMIETNISKO GLUPICH TOPICOW" gdzie moderzy by przesuwali wszystkie glupie topici , aby newbie oraz inni nauczyli sie raz na zawsze ,ze jezeli palnie taki glupi topic , to zostanie on przerzucony na smietnik - jest to oddzialywanie czysto psychologiczne na goscia  8)  :lol:  :o

Jest takie ;P

Nazywa sie smietnik i wszystko jest tam przesuwane zeby jak by co miec recycle-bin i slady win ;P

No ale jest dostępne tylko dla adminów/moderów. A my chcemy ujawnienia :D:D:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy tez z avatarkami przesadzaja

hmm... nierozumiem, o co ci dokladnie chodzi?

moze np o 10 avatar w tym topicku (Nicky)

po prostu niektórym takie rzeczy sie nie podobaja wiec nie mozna zmuszac ich do ogladania ich.

 

Oddzielna sprawa ze Nicky pytal kiedys z tego co pamietam czy podoba sie nam jego avatar, ale nie czytalem tamtego topicku wiec nie wiem co bylo odpisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu coprawda nowy ale w pełni popieram. :!: 

Wywalać lamerskie topiki moderatorzy do dzieła :twisted:  :twisted:

wejże se człowieku zmień to zdjęcie bo żygać sie chce jak sie patrzy na coś takiego

Popieram

POPIERAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy tez z avatarkami przesadzaja

hmm... nierozumiem, o co ci dokladnie chodzi?

moze np o 10 avatar w tym topicku (Nicky)

po prostu niektórym takie rzeczy sie nie podobaja wiec nie mozna zmuszac ich do ogladania ich.

 

Oddzielna sprawa ze Nicky pytal kiedys z tego co pamietam czy podoba sie nam jego avatar, ale nie czytalem tamtego topicku wiec nie wiem co bylo odpisane.

fakt ze avatarek nicky'ego jest niezbyt mily dla oka, ale to chyba jeden taki przypadek na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy tez z avatarkami przesadzaja

hmm... nierozumiem, o co ci dokladnie chodzi?

moze np o 10 avatar w tym topicku (Nicky)

po prostu niektórym takie rzeczy sie nie podobaja wiec nie mozna zmuszac ich do ogladania ich.

 

Oddzielna sprawa ze Nicky pytal kiedys z tego co pamietam czy podoba sie nam jego avatar, ale nie czytalem tamtego topicku wiec nie wiem co bylo odpisane.

fakt ze avatarek nicky'ego jest niezbyt mily dla oka, ale to chyba jeden taki przypadek na forum

Tym tez powinien zajac sie administrator bo ma takie uprawnienia, kilka klikniec i avatarka nie ma... skoro nie mozna przeklinac to to tez powinno byc usuniete. :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...