Skocz do zawartości
S4racen

Drukarka monochromatyczna, laserwo z WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam niedrogiej małej drukarki z WiFI do zastosowań domowych. Ma ktoś jakieś propozycje i sprawdzone modele?

 

Ja znalazłem w dobrej cenie takie modele:

Samsung ML-1630W

Samsung ML-2525W

HP LJ P1102W

 

Co o nich sądzicie?

Edytowane przez S4racen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle błedne rozumowanie .... dziś drukarki sa robione na max 2 lata... Ogolnie za samsungiem nie przemawia chip w nastepnych tonerach--ale pojawiły juz sie zamienniki ( teraz juz nie wiem czy nowych HP tez nie ma tego dziadostwa w nowej odsłonie ( nie ma chipu nie ma drukowania -- w starych jeszcze to działało )

 

ta HP to nic innego jak P1005 w nowej obudowe ... módl sie by nic ci nie padło po GW bo czesci jak narazie do tego modelu nie MA ! ( jedynie kupno innej drukarki uszkodzonej--ceny tez nie wąskie ) sam szukam wałka podajnika papieru....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle błedne rozumowanie .... dziś drukarki sa robione na max 2 lata...

 

Prędzej uwierzę, że na określoną ilość kopii. Poza tym zależy też jakich materiałów eksploatacyjnych się używa. Swoją drogą Samsungi u nas padają dosyć szybko (zacinają itp.). To nie jest kwestia "rozumowania" tylko praktyki. Nie moja wina że tandetniej wykonany produkt szybciej się sypie :)

 

ps. HP dawało niedawno gwarancję na drukarki 3 lata ... więc warto było kupić skoro "dzisiaj drukarki są robione na max 2 lata" ;)

 

ps2. my kupiliśmy 2 szt. po ~1 kPLN/szt. bo była ta promocja

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...