Skocz do zawartości
rafa

Stojak do chłodnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie posiada ktoś taki stojak?: Phobya Radiator Stand Ma to jakieś wady (poza ceną)?

Ewentualnie sa jakieś lepsze?

Myśle nad zamontowaniem na sztywno chłodnicy w mojej TJ07, przy okazji wymienię 2x120 na 3x120. A może lepiej 3x140 bez żadnego uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu kupowania tego typu stojaka, szczególnie do TJ07. U siebie mam 2 chłodnice 480 i 240 złączone na sztywno u dołu z zaworem. Zagracanie miejsca w piwnicy. Jesli już tak chcesz posiadać tego typu sprzęt, nie lepiej zmajstrować stojak własnoręcznie? Plexi lub blacha i przyjemność z małego moddingu, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu finansów niewspółmiernie większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak składałem swoją 3 rewizje LC (obecną) brałem pod uwagę przymocowanie chłodnic do spodu TJ07. Podstawki od kieszeni na hdd do tego się nieźle nadawały. Ostatecznie zrezygnowałem, bowiem nie miałem jak poprowadzić węży w dolnej części budy. Spróbuj rozważyć także tą ewentualność. Co do proponowanego przez Ciebie stojaka, to raczej jakichkolwiek wad bym się nie doszukiwał. Poza ceną oczywiście :rolleyes: Blacha jest pewnie mocna i będzie na sztywno trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stojaki na hdd to od razu wywaliłem bo raz że zajmowały miejsce, dwa ich konstrukcja jest beznadziejna. U mnie wzmacniały hałas od hdd.

 

Stojaki z hdd tez wywaliłem, ale z podstaw pod te stojaki można wykombinować uchwyt do chłodnic. Trzeba tylko przykręcić podstawy od jednej strony i je przesunąć bocznie. I musowo odmontować ten "ciupelek" zabezpieczający klatki hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...